Sompo Sigorta Onaylanamayan Hastane Evrakım

Hatice Hatice2 hafta önce

Biyopsi yaptıracağım ama bir türlü yaptıramıyorum. Sürekli evrak görüntüsü isteyip duruyorlar. E-Nabız'dan ekran görüntüsü gönderiyorum. 2017 mayıs ayına ait muayeneye raporu istiyorlar bu seferde. Zaten E-Nabız'da görünürdü olsa. Bu pandemi zamanı hastaneye gidip arşivden muayeneye raporu çıkartmamı İstiyorlar bu seferde. Hastaneyi aradım sağ olsunlar ekran görüntüsü attılar onu da kabul etmiyorlar. Nereden bulaştım bilmiyorum size. 

Bilseydim böyle olacağını devlet hastanesiyle uğraşır imi daha kısa sürede çözerdim. İstiyorsunuz miller sigorta yaptırsın ama hiç ameliyat olmasın parasını alalım ama ameliyata gelince uğraştıralım uğraşsın dursunlar diyorsunuz galiba. Çok yazık böyle bir firmaya yakışmadı. Çevremdekilerde asla tavsiye etmeyeceğim. Beni çok uğraştırıyorsunuz. Evraklarıma ben bulup getirdikten sonra siz ne iş yapacaksınız acaba.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Sompo Sigorta Logo Sompo Sigorta 4 gün önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Sağlık harcamalarının değerlendirilebilmesi için gerekli evrakların temin yükümlülüğü sigortalılarımıza aittir. Poliçenizde yer alan ilgili açıklama metnini aşağıda dikkatinize sunarız. "Tazminat başvurusu için gereken bilgi ve belgelere ilişkin listeyi, poliçenin hazırlanmasına müteakip sigortacınızdan isteyiniz. Sigortacınız, tazminat talebinizi değerlendirmek için Sizden/3.şahıslardan ek bilgi ve belge isteme hakkına haizdir." Talebinize ilişkin değerlendirme süreci tamamlanıp, başvurunuza ön onay verilmiştir. Saygılarımızla, Sompo Sigorta A.Ş.

Sompo Sigorta Logo Sompo Sigorta 5 gün önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Sigorta A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler