sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sompo Sigorta 25 Gündür Eksper Raporu Çıkaramıyor!

Sam Sam3 hafta önce

17 Ekim tarihinde karıştığım kazada 2020311248935 numaralı hasar dosyamda kazanın 22 Ekim tarihinde kusur oranlarının belirlenmesi ve dosyanın kapanmasından sonra Sompo Sigorta tarafından görevlendirilen eksper E***K*** 10 Kasım olmasına rağmen hala eksper raporunu çıkaramaması ve arabamın tamirine başlanmaması beni büyük bir mağduriyete sokmuştur. Kaza tutanaklarının tramerde sonuçlandırılmasından sonra 17 gün geçmesine rağmen hala eksper raporunu vermemiş ve arabamın tamirine başlanamamıştır. Telefonla kendisini aradığımda ise olaydan habersiz bir şekilde bana cevaplar vermesi ve beni geciktirmesi başından kovar gibi cevaplar vermesi büyük bir saygısızlıktır. Kazada kusur oranım % 0 ve 23 gündür arabasızım eksper E***K*** görevini yapmayarak beni mağdur etmektedir. Sompo Sigorta kurumsal kimlik olarak iletişimi zayıf bir firma, insanları mağdur ediyorsun Sompo Sigorta!

Gelişme :

3 hafta önce

2020311248935 numaralı hasar dosyamda 26 gündür eksper raporunun çıkmaması ve dosya sorumlusunun bana ulaşmaması sonucu mağdur ediliyorum. Bir öğretmen olarak okula gidemiyorum ve mağdurum görev yaptığım okula toplu taşıma aracıda yok. Sompo sigortanın ödeme yapmasını bekliyorum hala. Bu nasıl bir sigorta şirketi kurumsallık adına her şey sıfır, kalite sıfır. Dosya sorumlusu bana ulaşmıyor... Kaç kere müşteri hizmetlerine kayıt oluşturdum ama hala dönen yok insanları mağdur etme Sompo Sigorta...

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Sompo Sigorta Logo Sompo Sigorta 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Şirketimizde 279191 numara ile takip edilen başvurunuza konu 20203******35 nolu hasar dosyası hakkında tarafınıza sözlü bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, SOMPO SİGORTA A.Ş.

Sompo Sigorta Logo Sompo Sigorta 3 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Sigorta A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler