Sompo Japan Sigorta'da Muhatap Bulamıyorum!

Serkan K. |

Aracım Sompo Japan Sigorta anlaşmalı servisinde bekliyor ama karar çıkmadığı için (bu hafta bana araç lazım) ikame araç verilemiyormuş. Dosya hakkında bilgi almak istiyorum. Genel müdürlükte deniliyor. Geçen hafta SMS geldi 2 iş günü içinde sonuçlanacak diye, firmayı aradım. Yanlış mesaj gelmiş denildi. Ben dosya yetkilisiyle konuşmak istedim. Bana e-mail adresi verdiler mail atın hemen cevap veriyorlar diye.

2. günü daha arayan konu hakkında bilgi veren yok. Başka kasko firmasında arkadaşımla konuştum süreç fazla konunun takipçisi ol dedi. Gerekirse dava açmayı düşünüyorum. Ama iş oraya gitmeden yetkili birinin bana bilgi vermesini. Konunun acilen sonuçlandırılmasını rica ediyorum.

Sompo Japan gibi bir dünya markasının müşteri ilişkilerindeki (özellikle geri bildirim) konumunu gözden geçirmesi gerekmektedir. Yoksa kısa zamanda pazar payınız azalacak. Müşteri olmazsa karlılıkta olmaz...

Etiketler :

İkame Araç Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  17 Şubat
  13:43

  4864020 şikayetimle mükerrer değil. Süreç beni sinirlendiriyor. Ve süreci arkadaşlarım arkadaşlarımın arkadaşlarıyla. Sosyal medyada paylaşıyor olucağım.

 • Serkan K.
  16 Şubat
  22:32

  Merhaba,

  4864020 no.lu başka şikayetimde var. Aracımla 09. Ocak. 2016 tarihinde kaza yaptım 18 Ocak'ta işleme alınmış (hadi tamam öyle olsun) Ya arkadaşım 1 ay 1 hafta geçmiş. Benden daha önce verdiğim beyan almak için görevli göndermişler (tekrar vermem gerekliymiş.) sonra 1 hafta içinde olay yerini inceleyeceklermiş. (Şaka mısınız ya) niye bu zamana kadar yapılmadı diye sordum Exper yapmamış. Ben böyle firma görmedim. Ne zaman sonuçlanır diyorum 15 gün ama siz yinede 1 ay olarak düşünün. Süreci merak ediyorum. Arkadaşlarıma çevreme ve ulaşabildiğim herkese firmayı anlatacağım. Ben mağdur oldum onlar olmasın.

 • 15 Şubat
  11:55

  Sayın Serkan Kence,

  Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

  Başvurunuz 4864020 numaralı şikayet kaydı ile mükerrer olup, 4864020 numaralı kayıt üzerinden başvurunuz incelenmektedir. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla

  Sompo Japan Sigorta A.Ş.