12 Mart #10224425

Sompo Japan Sigorta Pişmanlığı!

Aracı sattıktan sonra adamlar sigortayı iptal etmemek için elinden geleni yapıyor. Anlayışsız bir firma. Çözüm odaklılık sıfır. Yaparken çat diye yapıyorlar, iptale geldiği zaman uğraştırıp duruyorlar.

Hüseyin 1.084 Okunma

Cevaplar

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi14 Mart

  Sayın İlgili, Gönderilen belge / bilgiye istinaden poliçe iptalinin 13/03/2018 tarihinde yapıldığı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla SOMPO JAPAN SİGORTA AŞ

 • Hüseyin13 Mart

  Satış sözleşmesini ve kimlik fotokopisini acentem ve bizzat ben defalarca gönderdik. İnsanları kandırmayın. İptal olmadı mı hala sigortam!

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi13 Mart

  Sayın Hüseyin Mübin Ç., Yapılan incelemede iptal talebi ile ilgili Şirketimize 08.03.2018 tarihinde başvurulduğu görülmektedir. Başvuru hakkında aşağıdaki gibi yanıt verilmiş olup geri dönüş yapılmadığı tespit edilmiştir. ' İptal işleminin yapılabilmesi için; satış sözleşmesi okunaksız olup okunaklı satış sözleşmesini ve sigortalımızın kimlik fotokopisinin iletilmesini rica ederiz. ' İlgili belgelerin tarafımıza iletilmesi akabinde işlemin gerçekleştirileceği hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SOMPO JAPAN SİGORTA AŞ

 • Hüseyin12 Mart

  34 re 4832

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi12 Mart

  Sayın HÜSEYIN MÜBIN Ç. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, konuya ilişkin inceleme yapılabilmesi için plaka veya poliçe numarasının iletilmesini rica ederiz. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön