18 Ekim 2016

Sompo Japan Sigorta Pert Olan Aracımın Parası Ödenmedi

21.08.2016 tarihinde meydana gelen ve karşı tarafın kusurlu olduğu bir trafik kazası neticesinde aracımız karşı tarafın sigortası Sompo Japan Sigorta tarafından pert işlemi görmüş ve şirket bizden vekalet alıp araç hurda haliyle satılmıştır ancak sigorta şirketi aracımızın hurda değerinin ödemesini aracı satın alan firmanın yapacağını söylemiş fakat bugüne kadar bize defalarca gün verilmesine karşı ödeme yapılmamıştır. Sigorta şirketini aradığımızda da bize konunun aracı satın alan firma ile benim aramda olduğu ve sigorta şirketini ilgilendirmediği söylenmiştir. Sompo Japan Sigorta'dan acilen sorunumuza çözüm getirilmesini talep etmekteyiz.

İshak 1.625 Okunma

Cevaplar

  • İshak'ın Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    3 iş gününde sorun çözülmüş teşekkürler

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın İshak ÖZHANLI, Başvurunuz üzerine yapılan incelemede, Şirketimiz tarafından 30/09/2016 tarihinde ödeme yapıldığı tespit edilmiştir. Araç sahibi bilgisi dahilinde aracın satıldığı sovtajcı tarafından başvurunuzda bahsettiniz diğer ödeme yapılmakta olup, memnuniyetiniz adına Şirketimiz tarafından kendisi ile görüşme yapılmış ve sizinle iritabata geçmesi sağlanmıştır. ilgili firmanın 19.10.2016 tarihine ödeme yapacağı bilgisi alınmıştır. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş. Sompo Japan Sigorta · 19 Ekim 2016 10:09

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın İshak ÖZKANLI, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön