24 Ekim 2016 #6767872

Sompo Japan Sigorta Müşterisini Mağdur Ediyor!

Evimizde tesisat kaçağı oldu eksperin gelip kaçağı halletmesi için onarıcı firmayı bilgilendirdi ve onarıcı firmadan gelen usta tesisat kaçağını bulmak amacıyla iki ayrı odanın laminant parkesini kırdı ve bu kırma işleminde ise merak etmeyin burası bizim sorumluluğumuzdadır kırdığımız gibi buraları yenileyeceğiz peki o halde dedim kaçak bulundu sorun giderildi birkaç gün geçti onarım için ne gelen var ne giden ve buna istinaden sigorta şirketini aradım ve sigorta şirketi eksper oranın zaten laminantlarının eski olduğunu ve tuttuğu gibi ustanın elinde kaldığını rapor etmiş velhasılkelam kırmalarına kılıf bulmuşlar. Sonra onarıcı firmanın yetkilisi ile görüştüm onlarda eksper onay vermiyor ama biz bir odayı halledelim diyerek lütufta bulundu aradan 3 hafta geçti ve lütuf yerini bulsun diye onarıcı firma kullanılmış çıkma parkeleri bize getirdi.

Gökhan 2.074 Okunma

Cevaplar

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Gökhan G.; Başvurunuz üzerine yapılan incelemeler tamamlanmıştır. Onarım firması tarafından gerçekleştirilen ilk kontrollerde tesisat kaçağının banyo önündeki parke altından olduğu düşünülerek sudan dolayı şişen parkelerin kaldırıldığı, fakat parke altından değil banyodon kaynaklı kaçak tespit edilerek gerekli onarımlar yapıldığı görülmüştür. Sökülen parkelerin eski model olması nedeniyle aynısı bulunamamış ve çıkma olan parke ile işlem yapılması hususunda tarafınızla mutabık kalınarak 22.10.2016 gününe randevu alınmıştır. İlgili tarihte konutta elektrik olmaması sebebiyle parke montajı yapılamamış , talebiniz üzerine parkeler tarafınıza teslim edilmiştir. Başvurunuz sonrası tarafınızla yapılan görüşmede elektrik sorunundan dolayı işlemin yapılamadığı , binada elektrik sıkıntısı olması nedeniyle elektriğin olduğu gün montajın yapılabileceği hususunda mutabık kalınmıştır. İşlemin yapılabilmesi için tarafınızdan dönüş beklendiği hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Gökhan G., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

  • Gökhan24 Ekim 2016

    Muhatap kesinlikle bulamazsınız firmada yetkili diye bir statü yok sanırım kimse sorumlulugu üzerine alıpta hadi bakalım bu işi halledeyim cevalliğine girmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön