02 Ağustos 2016 #6095293

Sompo Japan Sigorta Memnuniyetsizlik

Sompo Japan Sigorta'dan ve Sompo Japan Sigorta'nın yönlendirdiği özel servis olan ve "bana kaskoyu bozana kadar büyük hasar bu ön tampon kesin değişir, kaskoyu bozduktan sonra bunda bir şey yok ki deyip tamir eden "Motiv Otomotiv" den şikayetçiyim. Hasarın küçük olmasına rağmen beni yanıltıp kaskoyu bozan "Motiv Otomotiv'e" aracı götürdüğüme bin pişmanım, aracı ilk götürdüğümde bana büyük kaza dediler, 3 gün sonra gittim tamir etmişler usta diyor ki bunda birşey yok ki. Aracın ön tampon plastik ve biraz içine gömülmüştü, ön tamponun takıldığı dişleri bile kırılmamış bunun için kasko bozdu "Motiv Otomotiv". Sanayide 50 TL çektirirdim o kısmı. Sompo Japan Sigorta'da hiç yardımcı olmadı. Kasko yenilemeye 1 ay kaldı, işim olmaz Sompo Japan Sigorta ile.

Ongun 978 Okunma

Cevaplar

 • Ongun14 Aralık 2016

  Hayır belki siz önceki hasara bakıyorsunuz aracımda toplam 2 hasar oldu 12 yıldır, ikisi de ön sol tampondan. Muhtemelen siz lik hasardan bahsediyorsunuz. 2. sinde ön tampon boyandı değişti. Motiv otomotiv önce farklı söyledi sonra farklı söyledi. Bu kadar kalitesiz basit merdiven altı bir yerle çalışmanız çok manidar. Neyse iş işten geçti artık üzerine soğuk su içtik. Ama bana ısrarla parça değişmiş demeyin, önce değişecek dendi sonra değişmedi boyandı. Boyanacağı söylenseydi aracımda hasar yoktu ben yaptırırdım sanayide 50 TL'ye.

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi16 Ağustos 2016

  Sayın Ongun O., Tarafınızda bulunan ve bahsi geçen fatura sadece servis faturası olup, tedariği geçilen parçalar için tedarik firmasına ayrıca ödeme gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • Ongun15 Ağustos 2016

  Siz neden bahsediyorsunuz elimde fatura var sadece ön tampon tadilatı yapılmış ve boyanmış. Başka bir işlem yok. Değişen parça yok yanlış bilgilendirmeyelim lütfen. Toplam tutarda 400 liraydı yanlış hatırlamıyorsam siz yanlış bakmışsınız.

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi12 Ağustos 2016

  Sayın Ongun O.; Başvurunuzla ilgili yapılan incelemeler tamamlanmıştır. Aracınızda sol ön çamurluk davlumbazı, ön tampon spoyleri ve kuşak sol parçalarının değiştiği , değişen parça ve yapılan boya + işçilik bedellerinin toplam tutarının 686 TL oluğu görülmüştür. Anlaşmalı servis tarafından aracınız üzerinde yapılan işlemlerin garanti kapsamında olduğu hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi03 Ağustos 2016

  Sayın Ongun O., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön