09 Mart
Yorum Yap
#10215101

Sompo Japan Sigorta Güvensiz Bir Kombi Servisiyle Çalışmanız Bizi Üzdü

2 hafta önce evimizdeki kombi bakımı için Sompo Japan Sigorta şirketinin ücretsiz olan kombi bakım hizmeti için sigorta şirketiyle iletişime geçtik. İzmir'de anlaşmalı oldukları servisi tarafımıza yönlendirdiler, servis evimize geldi kombi bakımını yaptığını ancak peteklerin ısıları tam gelmediği için komple petek ve sistem temizliği yapılması gerektiğini söylediler. Ekstra özel hizmet olduğu için her yerde 150 TL-200 TL olan ücret bizden 275 TL ücret talep ettiler. Yaptığımız işin arkasındayız peteklere ısı gelmezse aradığınızda hemen gelip ücretsiz olarak gerekeni yapacağız dediler, bizde güvenip kabul ettik. Şimdi ise 2 haftadır periyodik olarak günde 3-4 sefer aramamıza rağmen telefona cevap veren yok, peteklerde aynı şikayet devam ediyor. Güvensiz bir kombi servisiyle çalışmanız bizi üzdü.

Ekrem 1.081 Okunma

Cevaplar

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi27 Mart

  Sayın Ekrem K., Başvurunuz üzerine yapılan incelemeler tamamlanmıştır. Yapılan incelemede; petek kontrolü eksper tarafından yapılmış olup peteklerde herhangi bir sorun olmadığı bilgisi alınmıştır. Sigortalımızın evinin metrekare büyüklüğüne göre kullanılan kombi cihazının yetersiz olmasından kaynaklı ısı verimsizliği olduğu tespit edilmiş bu yönde sigortalıya bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, SOMPO JAPAN SİGORTA AŞ

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi12 Mart

  Sayın EKREM K. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • Ekrem09 Mart

  200200022059377

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi09 Mart

  Sayın EKREM K. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, konuya ilişkin inceleme yapılabilmesi için poliçe numarasının iletilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler