19 Ekim 2016 #6724660

Sompo Japan Sigorta Eksik Ödeme Yapıyor

Sompo Japan Sigorta hasarlı aracımın onarımını sağlayan servisin çıkartmış olduğu faturaya göre ödeme yapmadı ve fatura miktarı belli olduğu halde hesabıma eksik ödeme yaptı. Her müşteriden bu şekilde 5-10 TL kırpıp bunu kar olarak mı görüyorlar anlamış değilim. Bir daha bu sigortayı tercih etmeyi düşünmüyorum.

Erdinç 1.400 Okunma

Cevaplar

 • Erdinç21 Ekim 2016

  Elimde servisin çıkarmış olduğu ve anlaşmanız olmadığı için tarafımdan ödenen fatura mevcut neden eksik para yatıyorsunuz? Gerekirse faturamı ibraz edebilirim ıslak imzalı ve kaşelidir.

 • Erdinç21 Ekim 2016

  Elimde servisin çıkarmış olduğu ve anlaşmanız olmadığı için tarafımdan ödenen fatura mevcut neden eksik para yatıyorsunuz? Bu konuda acilen bilgi istiyorum...

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Erdinç S., Başvurunuz üzerine yapılan incelemede, Hazine Müsteşarlığı tarafından yetkilendirilen bağımsız dosya eksperi tarafından hazırlananan eksper raporuna göre ödeme yapıldığı ve bu rapora göre herhangi bir eksik ödeme olmadığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Erdinç S., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön