31 Ekim 2016 #6813721

Sompo Japan Sigorta Çekici Fiyaskosu!

Hasarlı aracımı çektirmek için sigorta firmasını aradım. Çekici gönderdiler Hyundai inanlar firmasına çekildi. Servis aradı bizim trafik sigortası ile anlaşmamız yok kasko firması ile var dedi. 150 TL çekici ücretini siz ödeyerek trafik sigortası anlaşmalı servise çektirebilirsiniz. İlk defa kaza yapan biri olarak şaşkınım. Kendileri sistemden bakıp oraya çektirmek istediler ben nereden bilebilirim anlaşmaları olmadığını?

Şükran 2.526 Okunma

Cevaplar

  • Şükran16 Kasım 2016

    Ben sigorta şirketini aradığımda eğer çağrı merkezi personeli yeterli bilgiye sahip olsaydı bana çekici hizmeti bulunmadığını söyleyebilirDi sanırım. Ekran karşısında neyin ödenir neyin ödenmez olduğu belli sonuçta. Kasko veya trafik sigortası hangi servis ile anlaşmaniz var ise oraya doğru yönlendirme yapabilseydi bu sorun hiç yasanmiyacakti.

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Şükran ÇİÇEK, Başvurunuz üzerine yapılan incelemede, Hanife ÇİÇEK adına “Zorunlu Mali Sorumluluk Poliçesi” düzenlendiği ve ilgili poliçede 3. şahıslara verilen zararlar kapsam dahiline alındığından sigortalı araca ait çekici hizmeti bulunmadığı görülmüştür. 29.10.2016 tarihinde yapmış olduğunuz çekici talebine istinaden, poliçede teminat olmamasına rağmen ücretsiz çekim işlemi yapılmış , ikinci kez çekici talep etmeniz sonrasında ise uygulama gereği tarafınızdan ücret talep edilmiştir. Konuya ilişkin tarafınıza telefon ile detaylı bilgi verilmiş olup, konuyu bu açıklamalar çerçevesinde bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Şükran ÇİÇEK; Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön