Sompo Japan Sigorta Ücretsiz Mini Onarım İle Kasko Bozuyor...

Samet Tarık A. |

Sompo Japan Sigorta'dan 2 yıldır aracımı kasko yaptırıyorum ve kasko paketim içerisinde ücretsiz mini onarım hakkım vardı. Araçtaki ufak çizikleri gidermek için Sompo Japan Sigorta müşteri hizmetlerinden ücretsiz mini onarım yaptıracağım anlaşmalı servisi öğrenerek mini onarımı gerçekleştirdim. Kasko bitiş tarihinde yine Sompo Japan Sigorta'dan kasko yaptırmak istediğimde aracımda hasar işlemi olduğundan dolayı bu yıl kasko indirimi olmayacağını öğrendiğimde şaşırarak mini onarım yaptırdığım anlaşmalı servisin yolunu tuttum. Servis bana Sompo Japan Sigorta 'nın böyle bir uygulama yaptığını söyledi. Müşteri hizmetleri bu sorunun hizmet aldığım servisle çözüleceğini, servis ise Sompo Japan Sigorta 'nın böyle davranışlar sergileyebileceğini ifade ederek beni kısır bir döngünün içerisine soktu ve bir daha Sompo Japan Sigorta'dan kasko yaptırmama kararı aldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  16:15

  Sayın Samet Tarık Arıcan,

  Tarafınızdan talep edilen bilgiler henüz ulaşmadığı için başvurunuza yönelik inceleme yapılamamıştır. Bilgilerin iletilmesi akabinde başvurunuzun değerlendirmeye alınacağı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

  Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • 06 Haziran
  09:52

  Sayın Samet Tarık Arıcan,

  Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, konuya ilişkin inceleme yapılabilmesi için poliçe veya hasar dosya numarasının iletilmesini rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Sompo Japan Sigorta A.Ş.