25 Mart 2013

Sompo Japan Sigorta Sıfır Araca 2.El Fiyatı Verdi!

7. 02. 2012 tarihinde eski aracıma Sompo Japon Sigorta tarafından kasko yaptırdım. 1 hafta sonra aracımı satıp Audi Attarlar Konya bayisinden 2012 model 0 km Audi A3 1. 6 TDİ Attraction panoramik cam tavan araç aldım. Farkını ödeyerek 75. 500 tl teminatla aracımı **Sigortacılık tarafından yine Sompo Japon firmasından Bayiden aldığım proforma fatura ile yeniledim.

** Sigortacılık Bayiden aldım proforma fatura ile başvurduğum halde aracımın kaskosuna 0 araç klozu açmamış. Araç 25 günlükken kaza geçirdim ve araç pert oldu. Sompo Japon Tarafından tayin edilen Ekspert araca 72. 000 tl fiyat biçtiğini ama firmanın araca 68. 000 tl fiyat düşündüğünü söyledi.

Mustafa 731 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 28 Mart 2013

    Poliçemi yaptırdığım bayi poliçede araç değişikliği yaptığı için sistemin sıfır araç klozu eklemesine müsade etmediğini söyledi ve hatanın firmanın sisteminden kaynaklandığını kabul ediyor.Bayinin firma ile yaptığı mail yazışmalarını açacağım davada delil olarak sunacağım.Bayi siz davayı açarsınız ve kazanırsınız firma size aradaki farkı öder ve bu parayı benim mesleki sorumluluk poliçem karşılar diyor.2 defa firmanın internet sitesine mail attığım halde zerre kadar umurlarında değil.Bu kadar ciddiyetsiz bi firmayı ne sigortacılıkta nede başka sektörlerde görmedim kimseye tavsiye etmiyorum.Bi sonraki araç kaskosunu şikayetimvar.com daki en yüksek memnuyet puanı alan firmadan yapacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön