18 Temmuz 2016

Sompo Japan Sigorta Servis Sorunu!

Sompo Japan sigortalı şirketine bağlı olan 3****8 plakalı araç ana yolda sağ şeritte hatalı sollama yaparak önce 34**** plakalı araca çarptı. Takla atıp tali yolda bekleyen 34***06 plakalı aracıma yandan çarparak airbagleri açılmasına ve ciddi hasar kaybına yol açmıştır.

Ancak bu bu sigorta şirketin hiçbir yetkili servisle anlaşması yok aracımı Serpar Oto' ya götürdüm. Eksperin ve sigorta şirketinin iş takip iyi olmadığı için aracım bir aydan fazladır bekliyor biz arayıp ne oldu diyene kadar cevap yok, 15.07.2016 aradım sigorta şirketinin yetkilileriyle görüştüm. Serpar araca 14.500 fiyat biçmiş İstanbul'un diğer ucundaki firma 11.200 verdiği için aracım yapılmadı ve üstünü siz öderseniz Separ'da yapılır diyorsunuz. Sigorta şirketinizin kalitesi ve insana verdiğiniz değer bu kadar mı? Aracımı kalitesine güvenmediğim yere götürmem, aracımı ya Serpar 'da yaparsınız ya da yetkili serviste...

Ali 761 Okunma

Cevaplar

 • Ali11 Ağustos 2016

  Belirtiğiniz gibi araç agır hasarlı neden perte çıkarmadınız. Ve onarimı için aylarca oyalıyıp durdunuz kolaylıklar tanıcağımı belirtmiştim. Onarım talebim olmadı. Perte çıkarmanız için yardımcı olmaya çalıştım hem şirketnize hem experinize belirtik defalarca oralı bile olmadınız aradan 3 ay geçti halen onarım bitmedi. 10 günü daha var sizin yüzünüzden 3 aydır. Ciddi mağduriyet yaşıyorum. Araç talep ettim. Sigorta şirketniziden vermediniz. Kalite anlayışınız ve insana verdiğiniz. Değer koca bir sıfır şirketinizi aradığımızda muhatap bulamıyoruz. Şimdi 3 ayı aşan mağduriyetimin bedeli kim verecek

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi09 Ağustos 2016

  Sayın Ali T.; Başvurunuz üzerine yapılan incelemelerde, aracınızın ağır hasarlı olması nedeniyle onarım teklifleri beklendiği, gelen tekliflerin değerlendirilmesi akabinde Serpar Oto'da onarım onayı verildiği görülmüştür. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • Ali08 Ağustos 2016

  Sompo Japan Sigorta şirketi o kadar zaman geçmesine rağmen bir tek açıklama yapamadı. Yazdıklarımızdan ne kadar haklı olduğumuzun ispatıdır.

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi19 Temmuz 2016

  Sayın Ali T., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön