10 Haziran 2015

Sompo Japan Sigorta Poliçe!

3296419 no.lu şikayetime binaen bu sigorta şirketini aradım. Bana hiçbir şekilde yardım edilmediği gibi telefondaki şahıs beni sistemde 10-15 dk bekletip ben gerekli yerlere ileti oluşturdum dedi yani aklınca benim geri zekalı olduğumu düşündü şikayet talebi oluşturdu, bana şikayet talebi oluşturdum demedi de kıvırdı. Ben yasal haklarımı kullanacağım deyince gayet rahatca kullanabilirsiniz dedi. 3296419 no.lu şikayetimde belirttiğim üzere yapmam gereken her şeyi yaptım. Poliçeyi iptal edin. Yasal haklarımı kullanacağım ve mesajda belirttiğiniz tarihe uymamanın müşteriye bu kadar sıkıntı vermenin ve poliçeyi iptal etmemenin hesabını vereceksiniz.

Kadir 1.401 Okunma

Cevaplar

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi11 Nisan 2016

    Sayın Kadir Kotbaş, Tarafınızdan talep edilen bilgiler henüz ulaşmadığı için başvurunuza yönelik inceleme yapılamamıştır. Bilgilerin iletilmesi akabinde başvurunuzun değerlendirmeye alınacağı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi07 Nisan 2016

    Sayın Kadir Kotbaş, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Site üyeliğimizin yeni aktif olması sebebiyle başvurunuz bugün itibarıyla değerlendirmeye alınmış olup; konuya ilişkin inceleme yapılabilmesi için poliçe veya hasar dosya numarasının iletilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

  • Kadir10 Haziran 2015

    yazıklar olsun. Olmaz olsun sizinde müşteri memnuniyeti politikamız asıl para direk size geliyor onlar aracı bu kadar olup bitene rağmen sizede bir ses yok sizinle de hesaplaşacağim. Birbirinize yardım ve yataklık yapıyorsunuz. Yasal haklarımı kullanacağimdan hiç kuşkusuz olmasın. İsterseniz sizde malum bankaya bi sorun bakalım onları mahkemeye vermişmiyim sonuç ne olmuş. Bu ülkede adalet var.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön