20 Ekim 2016

Sompo Japan Sigorta Ödeme Tek Çekim/İptal 5 Taksit!

10 Ekim Pazartesi günü Sigortam.net üzerinden Sompo Japan Sigorta'ya yaptırmış olduğum trafik sigortası poliçesi için, farklı bir sigorta acentesinden daha iyi fiyat almam sebebiyle aynı gün iptal başvurusunda bulundum. Uzun uğraşlar sonrasında poliçe iptal edildi ancak kredi kartımdan tek seferde tahsil edilen 848 TL tutar, iptal sonrası 5 taksite bölünüp 169,6 TL olarak geri ödenmeye başladı. Tam 1 hafta önce konu ile alakalı Sompo Japan Sigorta ile görüşüp hatanın düzeltilmesi için Sigortam.net'i telefonla aradım ve e-mail attım. Ancak poliçeyi satabilmek için günde 10 kereden fazla arayan Sigortam.net'ten bir tek geri dönüş bile alamadım.

Orçun 2.104 Okunma

Cevaplar

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Orçun ERGEÇ, Tarafınızdan talep edilen bilgiler henüz ulaşmadığı için başvurunuza yönelik inceleme yapılamamıştır. Bilgilerin iletilmesi akabinde başvurunuzun değerlendirmeye alınacağı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Orçun ERGEÇ, Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, konuya ilişkin inceleme yapılabilmesi için poliçe veya TC Kimlik numarasının iletilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön