14 Ekim 2016

Sompo Japan Sigorta Kaza Geçiren Aracıma 16 Gün Olmasına Rağmen Herhangi Bir İşlem Başlatmadı...

28/09/2016 çarşamba günü sabah 08:00 sıralarında 34 sp*** plakalı aracın 06 br *** plakalı aracı hızıyla sürüklemesi sonucu park halinde duran 71 er *** plakalı aracıma ön taraftan çarptığı ve kaza tutanağı tutularak tutanak ile kayıt altına alındığı sigorta şirketinden aracımın hasarını karşılayacağını Sompo Japan Sigorta firmasının 29/09/2016 tarihinden 14/10/2016 tarihine yani bugüne kadar herhangi bir işlem yapmadığı aracımı bıraktığım yetkilerin yaptığı telefon görüşmesinde gündüz sigorta eksperinin yanlış bilgi girdiği 3'lü kaza yerine 2'li kazanın girildiğini söylenmesi üzerine evrakların yeniden düzenlenmesi gerektiğini işlemin biraz daha uzun süreceğinin tarafıma iletildiği eksperin ve sigorta şirketinin sorumsuzluğunu ve cezalandırılmasını gerekli işlemlerin bir an önce başlatılmasını ve mağduriyetimin bir an önce giderilmesi arz ederim.

Kemal 1.026 Okunma

Cevaplar

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Kemal A., Başvurunuz üzerine yapılan incelemelerde , bağımsız dosya eksperi tarafından Tramer sisteminde evrak yüklemelerinin tamamlandığı, kusur durumumun belirlenmesi akabinde parça tedarik girişi sağlanarak araç onarımına başlandığı görülmüştür. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sompo Japan Sİgorta A.Ş.

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Kemal A., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön