22 Haziran 2016

Sompo Japan Sigorta İki İş Günü Geçti Hala İkame Araç Verecekler!

Küçük bir kaza sonucu aracımı ekspress hızlı onarım merkezine bıraktım ve tadilatın eksper olmadan kamera kayıtlarıyla yapılacağı bu nedenle de işlemlerin hızlı olacağı söylendi. Dosya açıldı ve ikame araç için müşteri hizmetleri ile görüşüyorum 2 iş günüdür ve hala sonuç yok. İkame birimi iki gündür aracın eksper tarafından görülmediği için genel müdürlük tarafından onay verildikten sonra ikame araç hizmeti vereceğini söyledi. 2. günün sonuna doğru hasar birimi ile yaptığım görüşme neticesinde ehom'da onarım gördüğü için hiçbir onay ihtiyacı olmadan ikame aracın verilmesi gerektiği paylaşıldı ama hala sonuç sıfır. Birimlerin birbirinden haberi yok, iki gündür 15 defaya yakın aradım ve hepsi de ilgili birime ileteceğiz diyorlar. Haklarını vermek lazım müşteriyi çok güzel oyalıyorlar. 5 gün sonra aracımı teslim alacağım ama 2 gündür ikame araç yok. İsim var ama hizmeti anlayışı sıfır.

Umut 857 Okunma

Cevaplar

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi04 Temmuz 2016

    Sayın Umut T., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. İlk olarak www.sikayetvar.com adresinden Şirketimize ulaşan başvurunuz üzerine işlemler tamamlanmış olup; ekspertiz ve ikame araç hizmetleri sağlanmıştır. İyi bayramlar dileklerimizle, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi22 Haziran 2016

    Sayın Umut T., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön