08 Eylül 2015

Sompo Japan Sigorta İkame Araç Verdikleri Şirket Hasarlı Araç Verip Bana Tamir Ettirmeye Çalışıyor.

Araba 2012 model astra sedan yarı otomatik her yeri çizik içinde ve kötü kokuyor hantal ne gidiyor ne duruyor. Tur asist aracılığıyla oto max diye bir firmadan araç verdiler. Arabanın sol tarafını hafif sürttüm bunun için trafik polisi çağırmam gerektiğini yoksa bana ödeteceklerini söylediler. Bende servise götürdüm kendim yaptırdım. Çok basit bir şekilde düzelttiler. Arabayı teslim ederken eski çizikleri göstererek onları da bana yaptırtmak istediler. Bende kabul etmedim. İş yerimde (acilde hemşire olarak çalışıyorum) hastaların içinde tartışma çıkardılar ve hatta ki gönderdikleri kişi üzeri çıplak hastaya EKG çekerken perdesini açıp içeri baktı. Hala şoktayım.

Seda 1.003 Okunma

Cevaplar

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi06 Nisan 2016

    Sayın Seda Çubukçu, Tarafınızdan talep edilen bilgiler henüz ulaşmadığı için başvurunuza yönelik inceleme yapılamamıştır. Bilgilerin iletilmesi akabinde başvurunuzun değerlendirmeye alınacağı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

  • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi04 Nisan 2016

    Sayın Seda Çubukçu, Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Site üyeliğimizin yeni aktif olması sebebiyle başvurunuz bugün itibarıyla değerlendirmeye alınmış olup; konuya ilişkin inceleme yapılabilmesi için poliçe veya hasar dosya numarasının iletilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön