15 Ekim 2016

Sompo Japan Sigorta Çekici Gelmiyor.

Müşteri hizmetlerine kayıt bıraktım, üzerine 3 kere daha irtibata geçmeme rağmen çekici bilgi vermek için dahi aramadı. Müşteri hizmetleri arattıramadı. Bir de çok merkezi bir yerlerin ona rağmen gelemiyor. Avcılar merkez genelde çekicilerin beklediği noktalar buralar.

Ertürk 1.223 Okunma

Cevaplar

 • Ertürk'in Teşekkür Mesajı01 Ağustos 2017

  İlgilenen arkadaş için teşekkürler

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Ertürk T., Başvurunuz üzerine yapılan incelemede, 17.10.2016 saat 09:17 de çekici talebinde bulunulduğu, talebin 09:35 itibariyle çekici firmaya iletildiği, ancak anlık yaşanan bölgesel yoğunluk nedeniyle aracınızın saat 11:00 itibariyle çekilebildiği tespit edilmiştir. Oluşan gecikme nedeniyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Saygılarımızla Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • Ertürk17 Ekim 2016

  34 ju 0819

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın Ertürk T., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, konuya ilişkin inceleme yapılabilmesi için poliçe veya plaka numarasının iletilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • Ertürk16 Ekim 2016

  Müşteri hizmetlerine kayıt bıraktım üzerine 3 kere daha irtibata geçmeme rağmen çekici bilgi vermek için dahi aramadı müşteri Hizmetleri arattıramadı 1 buçuk saattir beklemekteyim sompa japan kasko yaptırmayın başınız sıkıştığında çekiciyi 2 saat beklemek zorunda kalırsınız bir de çok merkezi biryerlerin ona rağmen gelemiyor Avcılar merkez genelde çekicilerin beklediği noktalar buralar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön