21 Ekim 2016

Sompo Japan Sigorta 10 Gündür Servise Verdiğim Aracıma Tek Bir İşlem Dahi Yapılmadı!

Karşı tarafın %100 kusurlu olduğu küçük bir çarpma trafik kazası yaşadım. Aracı 10 gün önce servise verdim aynı gün usta söküp parçaları Sompo'nun istediği yere gönderdi ve 1 gün sonra değişim kararı verildi ancak 10 gündür parçalar ustaya gönderilmedi. Eksperi aradığımda tedarikçi firmaya ürün kodlarını geçemediklerini vs. söylediler. Haklı ve mağdur olmama rağmen her gün bu sıkıntıyı yaşıyorum Sompo Sigortanın kalitesiz firmalara ve kalitesiz hizmetini tekrardan herkesin duyması görmesi gerekiyor. Mağduriyetim maddi açıdan da çok büyük her gün taksi ile evime ulaşıyorum gerekli yerlere davalarımı da açıyor olacağım.

Furkan 1.902 Okunma

Cevaplar

 • Furkan'ın Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

  Sorunum çözüldü firmanıza teşekkür ediyorum.

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Furkan A., Başvurunuz üzerine yapılan incelemede, aracın bulunduğu servisten tarafınızca farklı bir servise çekildiği, ilgili serviste yeniden ekspertiz ve incelemeler yapılarak parça siparişinin verildiği ve ilgili parçaların servise ulaştığı görülmüştür. Parça tedariğinin sehven aynı eksper tarafından yönetilen farklı bir dosyaya transfer edildiği tespit edilmiş, sorunun farkedilmesi akabinde hemen önlem alınarak parçaların servise sevki sağlanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

 • Furkan21 Ekim 2016

  10 gün sonra da dönüş yaparsınız muhtemelen

 • Sompo Japan Sigorta Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın Furkan A., Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Başvurunuz Şirketimize ulaşmış olup, incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sompo Japan Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön