10 Nisan 2013

Şok Ürünümü Teknik Servis İçin Almadılar!

01-02-2013 tarihinde şok m. köyden codegen ultimiz95 tablet bilg. r aldım. ürünü kullanmaya başladığımda şarj problemi olduğunu farkettim. ertesi gün şoka gittim ve sorunu anlattım. yetkili bana birşey yapamayacaklarını teknik servisleri ile irtibata geçmem gerektiğini söylediler. teknik servisle görüştüm ve 20 gün bekledikten sonra ürünümü değiştirdiler (ultimix95 genl sorun).

Bu 3. ncü oldu. sonra ana ithalatçı olan trio bilg. arayarak ürünü iade etmek istediğimi söyledim onlarda tamam dedi. ertesi gün yeni ürün gönderdiler. fakat şok iade formu istiyor. o zaman şok bize kargolasın dediler. şok kabul etmiyor. arada kaldım. teknik servis raporları ile birlikte en yakın zamanda mahkemeye.

Ahmet 90 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 16 Nisan 2013

    1-benimle irtibata geçen trio bilg. benim şikayetim ve alışverişim sizinle 2-sizin mağzanızla ve genel merkezle görüşmeme rağmen ürünü almadınız(teknik serv. göndermek için) fakat trio aradığında aldınız sizin üst kademeniz trio bilgisayarmı ? veya beni oyalamak için aranızda danışıklı iş yapıyorsunuz. 3- benim ürünüm arızalı bunu iki kere değiştirerek trio bilg. kanıtladı. fakat iade etmeye gelince bedaş ve ttnet e suçu attılar. bu traji komikten de öte. 4- boş çerçeve alıp satmayı politakamı edindiniz. 5-ben kazanırım veya kaybederim ama çünkü ben sizin aksinize kanunsuz bir yaklaşım içinde olmayacağım mahkemeye vereceğim.

  • Şok Marketler Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile irtibata geçtik ve gerekli işlemleri yaptık. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön