25 Aralık 2015

Şok Ürün İadesi Var Dediler Ama İade Almıyorlar!

13/12/2015'te Osmaniye'de bir Şok mağazasından Sinbo meyve sıkacağı aldım ve ürünü alırken görevli kasiyer ürünün değişim ve iadesinin olabileceği söyledi, verdikleri güvenceyle ürünü tereddütsüz satın aldım. Ürünü bir kez denedim ve kesinlikle memnun kalmadım. Mağazaya iade için gittiğimde elektronik cihazların değişim ve iadesinin mümkün olmadığını söylediler ve ürünü satın alırken bunları yapabileceğim söylenmişti dediğimde personel yeni bilmiyordur denildi. Müşteri hizmetleri de iadenin mümkün olmadığını yalnızca personeli uyaracaklarını söylediler. Mağazanın yeterince bilgilendirmeden işe aldığı personel yüzünden ben mağdur oluyorum. Mağduriyetimin biran önce giderilmesini talep ediyorum.

Safak 561 Okunma

Cevaplar

  • Safak 28 Aralık 2015

    Merhaba, müşterimiz konuyla ilgili bilgilendirildi derken kastettiğiniz bilgilendirme tarafıma ulaşmadı, yani tarafıma bir bilgilendirme yapılmadı. Bu konuyla tekrar ilgilenebilir misiniz?

  • Şok Marketler Temsilcisi25 Aralık 2015

    Sayın ilgili, Müşterimiz konuyla ilgili bilgilendirildi. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön