14 Ekim 2016

Şok Yeni Alınan Ürünün İadesinde Güçlük Çıkardılar!

Antalya Elmalı ilçesi Şok marketten 12.10.2016'da 227 fiş no. ile almış olduğumuz Fantom tr8600 marka ürünü aynı gün içerisinde alınmasından 20 dk kadar sonra ürünü incelediğimizde ürünün daha önce kullanılabilmiş şüphesi ve ürünü beğenmeme nedeni ile ürünü hiç kullanmadan sağlam bir şekilde orijinal ambalajıyla geri iade etmek istediğimizde ürünün garanti belgesinin imzalandığı gerekçesiyle iade edemeyeceklerini, ürünü firmaya gönderdikleri takdirde firma kabul ederse ve ürünü iade aldıkları takdirde kasa görevlisinden ürün ücretini tahsil edileceğini belirtilerek ürünü iade alamayacaklarını ifade ettiler. Ürünü satışı yapılmadan iadesi olup olmadığı kasada sorulduğunda kullanılmadığı takdirde iadesi var olduğu belirtilmiştir.

Mehmet 985 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Ekim 2016

    Bakın halen net bir cevap vermediler. Kesinlikle bu mağazadan alışveriş etmem.

  • Şok Marketler Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın ilgili, Müşterimize mail adresinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

  • Mehmet14 Ekim 2016

    Mail adresime şu şekilde cevap gönderilmiş:''Elektronik ürünlerle ilgili sorun yaşamanız durumunda teknik servis ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Servis raporu olmadan iade işlemi yapılmamaktadır. '' bunun üzerine firmayı aradım fanset firması iade ürünle ilgili işlem yapamayacaklarını iade ürünlerin almış olduğumuz şok marketten yapılabileceğini belirttiler ayrıca teknik servisle görüştüm yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ayrıca bu ürün bence elektronik ürün kapsamında değil elektrikli ürün kapsamındadır. . Olmadı. En azından hangi marketten alışvris yapacağım konusunda dahada bilinçlenmiş oldum. Gerisi tüketiciye kalmış. Müşteri Tüketici haklarını ve ürünlerin hangi katogoride olduğunu çok iyi biliyor, ve değerlendiriyor. Müşteriye verdiğiniz geçiştirici cevapların tüketici davranışlarını ne kadar etkilediğini artık size bırakıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön