22 Ekim 2016 #6751693

Şok Ürün İadesi Kabul Etmiyor

Adana Ahmet Sapmaz şubesinden Bluetooth kulaklık aldım. Kulaklıklar memnun kalmadım. 1 gün sonra iade etmek için şubeye gittim. Kutusunda kulaklıklarda sıfır şekilde hiçbir sorun olmamasına rağmen biz iade alıyoruz. Bizde iade yok gibi müşteri memnuniyetini yok sayan ifadeler kullandılar. Servis iade formu lazım dedi. Kulaklığı servisi yok, nasıl olacak bu dediğimde biz bilmiyoruz. Kural bu diyorlar. Bu nasıl ticaret ahlaki müşteriye mağdur eden firma.


**, ** bu konularda fersah fersah iyi Şok'tan. Şok daha uzak olsun. Bu anlayış en sonunda batmaya, yök olmaya mahkumdur. Şok zaten bunun sonuçlarını görüyordur. Neden herkes **, ** tercih ediyor işte bu yüzden. Şok inşallah kendine çeki düzen verir.
Kesinlikle daha kapısına mağazalarına uğramam. Çevremdekilere de engel olacağım, herkese müşteriyi mağdur eden bu firmanın gerçek yüzünü anlatacağım.

Bahri 1.324 Okunma

Cevaplar

  • Bahri25 Ekim 2016

    Bana iade olmadığı, servis iade formunun gerekli olduğunu email atmışlar. Ürünün servisi yok. Ne yapacagin ben. Sok Müşteri hizmetleri de aynı şeyi söylüyor servis diye verdikleri telefona ulaşılmıyor. İade olmadığını sadece servis tamirı olacağını söylüyor bu arada. Yani ortada kaldım servis yok İade yok.

  • Şok Marketler Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın ilgili, Müşterimize mail adresinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

  • Bahri24 Ekim 2016

    Soktan alışveriş yapmayı Çevremdekilere ve kimseye önermem. Rakip marketlerden alın bütün alısverıslerınızi. İade gibi ve garanti ve müşteri memnuniyetini kavramları olmayan bu firma en kısa surede batsın. Zaten şu anki durumları kötü. Dağa da kötü olacaklar ve olsunlar. Böylesine Yıldız Holding bünyesindeki kurumsal firmanın müşteri haklarını ve memnuniyetini ihlal eden ticaret anlayışları en sonunda kendileri aleyhine sonuclanacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön