20 Aralık 2013

Şok Market'ten aldığım Şok Kartlar Geçersiz Çıktı!

24.07.2013 tarihinde Eskişehir Batıkent Şok Mağazası'ndan üç adet ŞOK ŞART satın aldım. Yaklaşık iki ay sonra kartları yine Eskişehir Batıkent Şok mağazasında kullanmak istedim ancak kartların her birinde 25'er TL yüklü olması gerekirken kartların hepsinin hatalı ve içlerinin boş olduğu belirtildi.


Konuyla ilgili olarak ŞOK Kart numaraları alınarak gerekli işlemlerin yapılacağı söylendi! Aradan bir süre geçtikten sonra kartların durumunu öğrenmek için mağazaya gittim. Mağazadaki çalışanlar konunun İstanbul'a iletildiğini ve haber beklendiğini söylediler. Bu söylemin ardından da yaklaşık 2 ay daha geçti ve halen haber gelmedi! Bu ay sonunda kartların tarihi doluyor. Derhal çözüm bekliyorum!

Egemen 173 Okunma

Cevaplar

  • Egemen27 Aralık 2013

    Soruna aylardır birçözüm bulunmadı! Burdaki mesajıma karşılık kart numaraları alınarak 1 hafta içinde geridönüş yapılacak denilmesine rağmen o da yapılmadı! Kartların süreleri 4-5 gün içinde bitecek ve bir çözüm bulunmazsa ben mağdur olacağım. 75 lirayı çöpe atmış gibi olacağım! Derhal mağduriyetimin giderilmesini istiyorum!

  • Şok Marketler Temsilcisi20 Aralık 2013

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön