Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Şok Marketler Ümraniye Şok Şubelerinde Çalışanların Davranış Problemi

Ömer
28 Mayıs 20:31
121

Ümraniye Şok şubelerinde çalışan erkeklerin davranışları rahatsız edici. Karımı ve kızımı göndermeye korkuyorum. Orada çalışan kızların etrafında bir grup erkek toplanıyor ve kötü konuşmalar yapıyorlar. İnsan düşünür, bizim de annemiz, bacımız var; her gelen kıza böyle davranılmaz.

28 Mayıs 21:18 (Şikayetten 46 dakika sonra)

Merhaba Değerli Müşterimiz, Size yardımcı olabilmemiz için ziyaret ettiğiniz mağazanın açık adresini (Il ve ilçe Cadde,Sokak,Mahalle )  ve yetkili birime kişisel bilgilerinizin (ad, soyad, iletişim numaranız) paylaşılmasını ister misiniz? Bilgi vermenizi rica ederiz. İyi günler dileriz.

Ömer
28 Mayıs 23:04
Şok Marketler Ümraniye Şok Şubelerinde Çalışanların Davranış Problemi

Ümraniye elmalı kent mahallesinde yeni acılan mağazada bir çocuk kardeşimi taciz ederek numara istemiş iki kişilermiş biri ismi çağdaşmış birininki emre ismim ve numaram gözükmesini istemiyorum sonra bize ne yaparlar bilmiyoruz birinin resmini sosyal hesaptan buldum kardeşim korkudan oradan geçemiyorlar artık ve onlqrıda arıyoruz bütün mağazalardan siz çıkarmasanız biz çıkaracağız

28 Mayıs 23:32

Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz adreste birden fazla mağazamız bulunmaktadır. Size yardımcı olabilmemiz için bizimle mağazanın açık adresini veya mağaza kodunu paylaşmanızı rica ederiz. İyi günler dileriz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Şok Marketler Kaba Çalışan Ve Müşteri Memnuniyetsizliği

Selin
06 Temmuz 05:49
132

Şok Marketler Personelinden Argo Ve Küfür

Mor
04 Temmuz 19:12
35

Şok Marketler Nenehatun Erzurum Şube Şikayeti

Nazife
10 Haziran 13:33
111

Şok Marketler Tuttaze Pişirme Kağıdı Yapıştırıcı Gibi Yapıştırıyoruz Yemekleri

Süleyman
21 Nisan 20:15
172
Benzer Şikayet Yaz