Şok Marketler ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kaplan sonuçtan hiç memnun değil

Şok Marketler Şok Marketin Müşteriye Verdiği Değer

296
Kaplan
Kaplan 17 Mart 20:59

Şok mağazasından 25.02.2023 tarihinde sipariş ettiğim ürün elime ulaşmadı. 15 iş gününde teslim edilmesi gereken ürünün ne zaman geleceği de hala belirsiz. +908508080000 telefonu defalarca aradım. Beni geçiştirmek şikayetiniz oluşturuldu diyorlar. Sonrasında ne geri dönüş yapılıyor ne de çözüm buluyorlar. Müşteriye biraz saygı duysanız en azından geri ararsınız. İlkel sisteminiz de çok can sıkıcı. Bana gelen linkte tahmini teslimat tarihi 07.03.2023 yazıyor. Bugün 25 Mart. Böyle kötü internet alışverişi ilk defa yapıyorum. Gerçekten vasatın altında. Kimseye tavsiye etmeyeceğim. Bu son alışverişim oldu. Altyapısı düzgün markalardan devam... Ürünün gecikmesini geçtim, müşteriye verdiğiniz değer 0. Ne bir bildirim var ne bir mesaj ne de arama. O kadar aramama karşın geri dönüş yapıp müşteri memnuniyeti sağlamayı bile çok görüyorlar. Böyle ciddiyetsizlik olmaz. Gerçekten 0 puan.

Şok Marketler Logo
Şok Marketler18 Mart 13:06
Kaplan
Kaplan20 Mart 14:40
Şok Marketler Şok Marketin Müşteriye Verdiği Değer

Kargo firması sizden beter:) arıyoruz. Telesekreter " - tahmini bekleme süresi 44 dakika" diyor. Maşallah. Sitesine giriyorsun orası daha da beter.

Benzer Şikayetler

profile
302
30 Mart

Şok Marketler Üyelikten Çıkılmasına İzin Vermiyor

Google aramada fiyatı uygun bir ürünün Şok Markette olduğunu görünce sitelerine üye olarak almak istedim. Üye olduktan sonra stokta yok uyarısı verildi. Eski tarihli bir fiyat Google'da yer almaya devam ediyor bu 1. Üyelikten çıkmak istedim hemen ama yazdıkları gibi hesabım menüsünde üyelikten ayrıl...

profile
153
18 Şubat

Şok Market Ve Evdemo Home Design

11 Ocak 2023 tarihinde Şok market kataloğunda bulunan mutfak dolabını aldım. Evdemo marka mutfak dolabını katalogda eve teslim yazmasına rağmen evime teslim etmediler sonrasında ücret iadesi istememe rağmen 1 buçuk ay süre geçti halen ücret iadesi yapmadılar.

profile
132
27 Ocak

Şok Marketler Bozuk Tadı Var

Şok marketten barbunya p aldık bozuk tadı veriyor ne katıyorsunuz bunun içine yiyemedik ve attık maalesef Son kullanma tarihine 2 yıl var ama bozuk gibi tadı var hiç memnun kalmadım... . Başka yazacak bir şey yok kelime dolsun diye yazıyorum ... ... .

profile
121
16 Ocak

Şok Marketler Mis Marka Kaşar Peyniri Küflü Çıktı

14.01.2023 tarihinde Şok marketten aldığım kaşar peynirinin eve gelip açtığımda küflü olduğunu fark ettim. Ben bunu çocuklarıma yediriyorum. Son kullanma tarihine 4,5 ay var daha yazıklar olsun paramızla sağlığımızdan olacağız resmen Alo Gıda ve bakanlıklara da yazacağım. Şok markete ulaşmak imkansı...

Şok Marketler Mis Marka Kaşar Peyniri Küflü Çıktı
Şok Marketler Mis Marka Kaşar Peyniri Küflü Çıktı
Şok Marketler Mis Marka Kaşar Peyniri Küflü Çıktı
+3
profile
160
02 Ocak

Şok Market Kasa Reyon Uyumsuzluk

Reyon ile kasa arasındaki fark. Şok market g. Antep polis okulu karşında bulunan şok markette 2.25 TL yazan karamel çikolata kasada 3 TL. Tarih 02.01.2023 saat 17.45 civarı Bari reyonlara fiyat yazmayın kasada ne ise onu söyleyin müşteri alır veya almaz bundan iyi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .