Şok Marketler ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kerem sonuçtan memnun

Şok Marketler Paramızı Vermedi

138
Kerem
Kerem 24 Kasım 2022 08:45
Çözüldü
Kerem'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

Şok market paramızı aldı ürünü getirmedi ve şikayet etmemize rağmen ilgilenmedi. Resmen alındı paramız market ve kurye birliği ile. 19 Kasım da alınan ürünlerde eksik geldi bildirdik tamam hallediyoruz dediler ama ses yok telefonla aradık hemen dediler yine ses yok yani Şok marketten!

Şok Marketler Logo
Şok Marketler24 Kasım 2022 12:43
Kerem
Kerem27 Kasım 2022 09:23

Teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
190
18 Eylül 2022

Şok Market Eksik Ürün Göndermeleri

17 eylülde ilk kez sipariş verdik. Kuryenin işe yeni başladığını ve geç geleceği bilgisi verildi. Bizlerde onay verdik fakat siparişimizde ödemesi alınmış olan yumurtalarımız eksik geldi. Konu ile ilgili müşteri hizmetleri ve mesaj yoluyla bildirmemize rağmen bir dönüş yapılmadı.

  • profile
1 Destekçi
profile
135
18 Eylül 2022

Şok Marketler Şok Kurye Eksik Para Verdi Ve Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Şok market uygulama üzerinden sipariş verdim ve manav ürünlerinden biri yenebilir durumda olmadığı için kapıda iadesini yaptım sonrasında getiren kurye arkadaş gittikten sonra hesap yaptığımda iade ettiğim ürünün parasını vermediğini anladım müşteri hizmetlerini aradım ancak asla bağlanamıyorum. Bur...

profile
178
03 Ağustos 2022

Şok Marketler Eksik Siparişe Ücret İadesi Yapmadı

Şok cep marketten alışveriş yaptık 46 TL lik ürün gelmedi kurye bilgi vermedi poşetlere baktığımızda gördük bir de kağıtta işaretlemişler ürünleri. 20 dakika boyunca müşteri hizmet bağlanılmıyor. Ücret iadesi istiyorum! Muhatap bulamıyoruz!.

Şok Marketler Eksik Siparişe Ücret İadesi Yapmadı
Şok Marketler Eksik Siparişe Ücret İadesi Yapmadı
profile
177
01 Ağustos 2022

Seferihisar Cepte Şok Ürünleri Getirmiyor

Cepte şok alışveriş yapıyorum 15 dakika sonra arayıp kurye yok deniliyor bu yaşadığım 3 oldu madem kurye yok neden hizmeti açıyorsunuz... Ya da getirmek işlerine gelmiyor alışmışlar her seferinde arayıp kurye yok demeye. Kuryenin olmadığı bölgeye zaten teslimat yapılamıyor diye baştan çıkıyor çalışa...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .