Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Şok Marketler ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şok Marketler Özensiz Ürün Seçimi

1.139
Şeyda
Şeyda 07 Haziran 2020 19:22

Kütahya'da ikamet ediyorum ve evime çok yakın olmasından dolayı şok marketi sadece acil ihtiyaçlarım için kullanıyorum. Özellikle manav reyonu içler acısı. 

Kaliteli taze ürün bulmak zor. Bugün soğan almaya gittim ve soğan mı kavun mu belli değil o kadar boyutları büyüktü. 3 adet soğan buldum zar zor 1 kg yakın geldi büyüklüğünü siz düşünün. 

O mallar satılmayacak kesin ve telef olacak canım sebzeler. Satın alma görevlilerinin daha hassas olmasını rica ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
221
26 Ocak

Şok Marketler Dağınıklığı

Şok market İstanbul Üçyol Kozyatağı mağazası çok pis ve dağınık. Aktüel ürünler kolilerde üst üste duruyor. Manav bölümü her zaman aşırı dağınık. Etiketler hep kopuk. Raflar çok pis. Personel çoğunlukla ilgisiz. Alışveriş yapmak istiyoruz ancak aradığımız ürünü bulmak bile çok zor.

profile
167
31 Ağustos 2022

Şok Marketler Manav Reyonu Poşeti Kalitesizliği

Manav reyonundan patates ve soğan alabilmek kabiliyet istiyor çünkü, görünmeyen poşetleri var ki bırakın patates, soğan almayı sapını tutsanız kopuyor. Maşallah bayağı müşteri dostusunuz şok mağazaları alkışlıyorum görünmeyen poşet başarınız İçin. Aman kalın poşet yaparsınızda zarar edersiniz maazal...

profile
333
27 Ağustos 2022

Şok Marketler Manav Ürünlerinde Poşet Ücreti Alıyor

Şok market karpuz satıyor manav ürünlerinde poşet ücretsiz olmasına rağmen poşet ücreti alıyor kasiyere söylememe rağmen ücret alınıyor sen manav ürünlerinde hangi kanuna dayanarak poşet ücreti alıyorsun o karpuzu satıyorsan ona göre poşet koymalısın Şok markette iyice kaliteyi bozmuş ayrıca ücret ü...

  • profile
1 Destekçi
profile
137
26 Ağustos 2022

Şok Marketler Mağaza Kapanışından Sonra Dışarıdaki Çöp!

Cumhuriyet Caddesi 161/a İstanbul Üsküdar şubenizde kapıda manav çöpleriniz var hemen karşınızda çöp konteyneri var çalışanlarınızı uyarınız çevremizi temiz tutalım. Şok market olarak gereken hassasiyeti göstereceğinizden kuşkumuz yok!

Şok Marketler Mağaza Kapanışından Sonra Dışarıdaki Çöp!
profile
164
12 Ağustos 2022

Şok Markette Poşet Olmaması

Bir haftayı geçti ve şok markette poşet yok. Çalışanlara nedenini sorduğumuzda " abla getirmiyorlar manav poşetlerini vermemizi söylüyorlar" diyorlar. Yahu poşetleri paralı yaptınız almak istiyoruz alamıyoruz bir dünya ürün aldım poşete koyamıyorum. Bu ne saçmalık? Şok market gerçekten müşterisini d...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .