Şok Marketler Maske Kullanımı Ve Personel Tavrı

Betül Betül03 Ağustos 05:53

Esenyurt-İnönü mh-335 sk adresindeki şok marketine kurban bayramının 3. Günü akşam üzeri 7 gibi eşimle gittim, içeri girdiğimde iki personel gördüm, iki personel de müşteriden farksızdı bir şey soracak olsam müşteriden nasıl ayırt edeceğim? 

Hem sivil kıyafetli, hem maskesizlerdi (neyse ki kasaya geçince personelin kim olduğunu çözebildik) üstelik erkek çalışanın maskesi dirseğine takılıydı, diğer marketlerde içeriye giren müşterilere maske uyarısı yapılıyor, fakat içeride dolaşan müşterilerde de maske yoktu (ben ve eşim hariç), neyse bir ürün için kasaya yaklaştık önümüzden iki çocuk geçti kadın çalışan çocuğu senin masken nerede diye azarladı (ayrıca ürünü de alamadık 10 dakika falan kasada bekledik sonuç, ürün satışa kapalı dendi çok saçma! Çünkü ürün mütemadiyen raflarda olan soğan) şimdi soruyorum;içeride dolaşan yaşça büyük müşteriler veyahutta şokun kendi personeli risk teşkil etmiyor mu? Neden onlara uyarı yapılmıyor? Ya da neden personel bu kadar sorumsuz? Zaten kadın kendisi maske takmıyor üstüne 5 yaşındaki çocuğu azarlıyor buna hakkı var mı?

Not=Maske kullanımı ile ilgili diğer şok marketlerde de aynı şeyler geçerli Esenyurt'ta ki diğer mağazalarda da müşterileri defalarca kez maskesiz gördüm hatta bir defasında market o kadar kalabalıktı ki (tabi herkes maskesiz) marketten kaçar gibi çıktım, neden mi çünkü bu virüs grip veyahutta nezle gibi değil ölümcül).

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tuğçe 05 Ağustos 22:33  

    Bende böyle bir durumla karşılaştım. Son durum nedir her yere şikayet edeceğim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler