sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Şok Marketler Kıyması Ete Benzemiyor

Hasan Hasan3 ay önce

Şok Marketler'den aldığım kıyma ete bile benzemiyor, et tadı, et kokusu yok, rengi Pastel pembe, kıvamı plastik gibi, çocukların oyun hamuruna benziyor.

İçinde biraz et varsa bile hayvanın yenmeyen atılacak yerleri, kalanı da sakat at, oya boya soyadır.

Tam bir gıda terörü, hilesiz bir gıda yok, denetim hiç yok...

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hasan 3 ay önce

E-posta ile benden skt, Part nr Üretici adı ve alındığı şube bilgisi istenmiş ne olacaksa sanki tüm şoklara aynı kaynaktan aynı kıyma gitmiyor da, benim kıyma özelmiş gibi! Beni aramanız bile gereksiz çünkü ben sizden parasını ya da başka bir şey istemedim. Gidip en yakın Şoktan kıyma alıp hiçbir şey katmadan köfte yap pişir, yiyebilirsen sorun yok, afiyet olsun. Zaten milyon ad. Satılan ürünü önce kendiniz denemeniz gerekmez mi! Ben hilesiz ve sağlıklı ürünler satmanızı istiyorum yoksa böyle berbat şeyler hiç satmayın. Benim köfteyi kediler bile yemedi çöpe attım. Hea bir de demeyi unuttum pişerken şişiyor ve tavaya yağ yerine çiriş gibi suyu çıkıyor, köpürüyor, köfte sertleşiyor. (inek memesi olabilir) Bundan sonra kasaptan kelle Eti alıp kendim çekeceğim, içine azda koyun yağı ooh Mis gibi köfte.

Şok Marketler Logo Şok Marketler 3 ay önce

Sayın ilgili, Müşterimize bildirimiyle ilgili eposta ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler