Şok Marketler Kıymada Gıda Boyası

Süleyman Süleyman4 ay önce

15-10-2019 tarihinde İstanbul Büyükçekmece Murat Çeşme Mah. Yunus Emre Cad. No.: 26 daki Şok market ten Et ve Süt Kurumunun paketli kıymasından aldık. Üzerinde en fazla %20 yağ olduğuna dair bir ibare vardı. Eve gelip paketi açtığımızda kokusu bir garipti ve şüphelenip bir parçasını suya koyduk. Ekteki resimlerden de anlaşılacağı üzere aldığımızda tamamıyla kırmızı olan kıyma beyazlaştı. Yağ mıdır ya da nedir bilemiyorum ancak sizin gibi çoklu şubesi olan, halkın güvendiği bir işletmenin bu şekilde bir ürün satması, bu yola başvurman kurum ya da firmaların ürünlerini halka satması hangi etik vicdan hangi değerlere sığar? Bu resmen halkın sağlığı ile oynamaktır. Bunun gibi binlerce şikayet gördüm bu kurumun ürünleriyle ilgili. Gerekli mercilere iletilmesini ve bu durumla ilgili hukuki yollara başvuracağımı bilmenizi isterim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Şok Marketler Logo Şok Marketler 3 ay önce

Sayın ilgili, Yöneticilerimize firmaya iletmeleri için durumu bildirdik ancak ürün ambalajı olmadığı için ürün alınıp inceleme yapılamamaktadır. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

profile-icon Süleyman 4 ay önce

Biraz önce müşteri yetkilileri tarafından arandım. Yardımcı olabilmeleri için ürün paketi üzerindeki parti seri numarasına ihtiyacı olduklarını aksi halde yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ürünün paketini açtıktan sonra paketini attığımız için parti numarasını size bildiremiyoruz. O şoktan sonra insan ne paket ne de kıyma görmek istiyor. Kaldı ki bu tarz durumlarda kasa fişinin yeterli olacağını düşünmüştük. Biz dikkatli bir tüketici olmasak bu ürünü kullanabilirdik. Hatta işletmenize, işletmenizin bağlı olduğu ülkerrr grubuna ve orada sattığınız ürünü üreten kuruma (Et ve Süt Kurumu) güvenip bebeğimiz için hazırladığımız ek gıdalara katıp yedirebilirdik. Ne böyle bir ürünü satmanızı ne de bu durumu böyle çözümsüzlüğe itmenizi size hiç yakıştıramadık. Sağlık olsun. Biz ürünü de, sizle ilgili olumlu düşüncelerimizin hepsini de çöpe attık.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler