15 Şubat
Yorum Yap
#11593676

Şok Marketler Kasiyerin Konuşma Tavrı!

Bursa Karacabey ilçesinde cadde Şok diye adlandırılan mağazanızdaki bir bayan personelin konuşma ve tavrından rahatsız olduğumu söylemek istedim. Müşteriye karşı bir hoşgeldiniz denmemesi sonrasında cocopops ürününün barkodu bulunmadığı için fiyatını öğrenmek istedim cevabı "orada yazmıyormuydu" oldu benim cevabım da "yazsaydı sana sormazdım dedim" barkodu okumasını ve fiyatı bana söylemesini istedim. İptal tuşunun çalışmadığını söyledi. Bende bu benim sorunum değil dedim orada bulunan bilgisayara yöneldi bilgisayar kapalıydı.


Oradan da fiyata bakamadı orada başka birine sordu oda fiyatını bilmiyordu kasadan geç öğrenelim dedim kasadan geçersem almak zorundasınız dedi bende fiyatını öğrenmek istiyorum baştan ona göre alacağım dedim geçersem iade kesmem lazım oda uzun iş dedi bende aldığım bütün malzemeleri kasada bırakıp çıktım. Kasada bulunan bayan kapalı ve kısa boylu birisiydi 15 Şubat saat 14:30 suları kamera kayıtlarına bakarsanız sevinirim severek alışveriş yaptığım bir marketinin böyle bir saygısızlıkla karşılaşmaktan üzgünüm.

Asuman Asuman 1.332 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Şok Marketler Temsilcisi19 Şubat

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili bilgi verildi. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

Ziyaretçi Yorumları