Şok Marketler Kasiyer Kabalığı

Zeynep Zeynep15 Mayıs 17:21

Beşiktaş ilçesi akat Mahallesi selçuklar sokakta bulunan Şok Marketler'de kasada bulunan genç arkadaş kabadayılık yaparcasına muamelede bulunuyor ve mağaza müdürünün bu konuda herhangi bir uyarısı olmuyor. Sürekli olarak yaşadığım kötü muameleden dolayı, karşı sokağımda olmasına rağmen o markete gitmiyorum. Son iki ayda toplam 3 kere gittim ve üçünde de mutlaka kasada duran genç tarafından çirkin muameleye maruz kaldım. Bir kere kredi kartım temassız ve elimden çekerek kartım alındı ve pos makinesinden geçirildi.

Hijyen açısından hassas olduğumuz bu günlerde, temassız kullanılabilir kartım, niye aldınız diye sordum. Dövercesine ne fark eder ki diye cevap verildi. İkinci kere gittiğimde aldığım ürünün fiyatı kasada raftaki fiyatından farklıydı. Kasadan geçen fiyat neyse onu ödeyeceksiniz dendi. Bugün de yine aynı kasiyer tarafından oldukça kaba bir muamele ile karşılaştım. Ayrıca peynir bölümünün önüne yere koca bir karton konmuş, karton su çekmiş, ayağınız içine giriyor, son derece pis.

Sürekli bana mı denk geliyor, anlayamadım. Çalışanların özenle seçilmesini gerektiğini düşünüyorum. Şok Marketler mağazalarının merkezini aradım, şikayetimi iletmek için açan olmadı, maalesef. Bir daha asla gitmeyeceğim. Ayrıca tüm yakın çevreme asla gitmemelerini söylüyorum. Markete gidip, hem para harcayacağım hem de sinir stres sahibi olacağım. Ne ala memleket. Selçuklar sokaktaki Şok Marketler'den şikayetçiyim!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler