Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Şok Marketler Fiyat Farkı Sorunları

profile
28 Mayıs
344

İyi günler Şok marketten indirimli diye bisküvi aldım. Rafta fiyatı 4 TL'ye düşmüş olarak yazıyordu. Kasada 6.50 TL olarak geçti. Bende kasiyeri uyardım kontrol etti gerçekten yanlışlık var diyeyim bana farkını yereyim dedi. Ama yine eksik para verdi. Belki farkında değildi emin değilim fakat bu sorunlar bütün marketlerde yaşanıyor. İnsanların dalgınlığına gelip bakamayabiliyor. İlla her defasında şikayet etmek mi lazım. Bu marketlerin denetlemesi yok mu... Fişi paylaşacağım.

Şok Marketler Fiyat Farkı Sorunları
Şok Marketler Logo
28 Mayıs 16:59

Merhaba Değerli Müşterimiz, Size yardımcı olabilmemiz için bizimle; ziyaret ettiğiniz mağazanın açık adresini, ürün adını detaylı şekilde, son tüketim tarihini, parti numarasını, ürünün üretici firmasını ve fiş numarasını paylaşmanızı rica ederiz. İyi günler dileriz.

Çetin
29 Mayıs 23:19

Ya kardeşim bütün bilgiler fişte var daha ne yazayım. Amacınız çözmek değil yokuşa sürmek...

Şok Marketler Logo
30 Mayıs 11:19

Değerli müşterimiz, şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Teşekkür ederiz.

Benzer Şikayetler

Şok Marketler Tarihi Gecik Ürünler

profile
19 saat önce
128

Tarihi geçmiş ürünler satılıyor, biz mecbur değiliz tarihi geçmiş ürün yemeye. Bu sorunla sürekli karşılaşıyoruz ve memnun değiliz. Sürekli aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldık. Çalışanlar son kullanma tarihini kontrol etmiyorlar ve tarihi geçmiş ürünler satılıyor. Bizi tehlikeye atıyorsunuz.

Şok Marketler Şok Çalışanından Sözlü Şiddet.

profile
1 gün önce
72

Bingöl/merkez i̇nönü Mahallesi kültür Cad no:38A (12010 Merkez/Bingöl) konumu Şok marketin de çalışan (Galiba Mağaza müdürü) tarafından hiçbir sebep yokken (sadece gülüyordum arkadaşıma adamda ona güldüğümü söyleyip"benimle dalga geçtiniz" dedi. Ondan sonra kolumdan tutulup çekilerek mağazadan dışar...

Şok Marketler'de Bozuk Süt

profile
2 gün önce
15

Levent, Barbaros Hayrettin Paşa CD. No:14a, 35180 Konak/İzmir adresinde bulunan Şok Marketler'den almış olduğum Mis yarım yağlı 1lt süt SKT süresi bulunmasına rağmen akşam oğluma ısıtmak için açtığımda dehşet bir koku ve sapsarı bir haldeydi CİMER'e ve gerekli olan her yere şikayet edeceğim ve ayrıc...

Şok Marketler Çalışanının Ayıbı

profile
2 gün önce
115

Ben Ankara Keçiören Aşıkveysel Caddesi'nde oturuyorum. Evimizin önündeki Şok marketten eşim ve otizmli oğlum markete gitmiş. Çocuğumun hastalığından dolayı çok hareketli olduğu için eşim süt alırken sarışın, ince sesli bir kadın olan B***'nın adını öğrendim. Herkes şikayetçi olduğu için adını çok i...

Şok Market Bozuk Ürün

profile
3 gün önce
137

Şok market Kerpe/Kandıra/Kocaeli 8140131899 şubesinden almış olduğum 2 adet Ülker bitter çikolata tamamen bozulmuş yenemeyecek durumdaydı. Bu çikolatalar bu hale nasıl gelebiliyor. Sattığınız ürünleri daha iyi saklama koşullarında korumanız gerekmektedir. Aksi halde bu tarz problemler yaşanabiliyor.

Şok Market Bozuk Ürün
Şok Market Bozuk Ürün
Şok Market Bozuk Ürün
+3
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Şok Marketler Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 29 sa 24 dk
Benzer Şikayet Yaz