Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Şok Marketler Etiketlerin Farkı Ve Kasiyerin İlgisizliği

Ahmet
25 Mart 19:14
210

25.03.2024 Pazartesi günü saat 18:15-18:30 civarında Pelitlibağ Mahallesi Hürriyet Caddesi No:81/A Pamukkale/Denizli şubesinde yaşadığım olayı anlatıyorum.

Adreste bulunan Şok markette dışarıda büyük harflerle 99 TL yazılan taburelerden iki adet alıp normal alışverişimi de tamamlayıp kasaya gittim. Kasanın önünde bulunan, konuşmakta zorluk çeken yaşlı bir teyze ile kasiyer arasındaki diyaloğa şahit oldum. Teyze, bayramlık olarak bildiğimiz şekerlerden iki paket ve bir adet pide almış. Teyze, elindeki şekerlerin her ikisinin de aynı yerden alındığını ve üzerinde 30 TL yazdığını ifade ediyor. Kasiyer ise şekerlerden birinin fiyatının 30 TL, diğerinin ise 109 TL olduğunu söylüyor ve 'Üzerine düşmüştür' diyerek teyzeyi geçtiriyor. 'Almayacaksan çık, sıra var' diyerek insanların içinde teyzeyi küçük düşürüyor. Bir çalışan dışarıda arkadaşıyla sohbet edip sigara içerken, hiçbiri gidip teyzenin şekerleri nereden aldığını kontrol etme zahmetinde bulunmuyor. Kadın çaresizce aldığı şekerleri bırakıp çıkıyor. Sıra bana geldiğinde, iki adet taburenin fiyatının 198 TL olması gerekirken 298 TL olduğunu söylüyorlar. 'Hanımefendi, dışarıda 99 TL yazdığını söylüyorum' diyorum. Beni de küçük düşüremedikleri için dışarı çıkmak zorunda kalıyorlar. Yazılan etiketi çıkararak 'Yanlış olmuş, almayacaksanız bırakın' diyorlar. Burada hatalı olan sanki müşterilermiş gibi, insanlar buradan ücretsiz hizmet alıyormuş gibi davranıyorlar. Teyze belki bunları yazamazdı ama ben onun yerine yazmak istedim. Eğer biraz olsun kurumsallığınız varsa, ilgili saatteki kamera kayıtlarına bakar ve gereken neyse yaparsınız.

25 Mart 19:54 (Şikayetten 39 dakika sonra)

Merhaba Değerli Müşterimiz, Yetkili birime kişisel bilgilerinizin (ad, soyad, iletişim numaranız) paylaşılmasını ister misiniz? Bilgi vermenizi rica ederiz. İyi günler dileriz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Şok Marketler Winn Uygulamasını Kullanamadım.

Seyfettin
27 Mayıs 17:27
333

Şok Marketler Şikayet Hakkında

Emine
26 Mayıs 19:19
215
Şok Marketler Şikayet Hakkında
Şok Marketler Şikayet Hakkında

Şok Market Acemi Kasiyer

Yiğit
25 Mayıs 22:44
162
1

Şok Marketler Çocuğumun Mağaza Deneyimi Ve Personel Davranışı

Gulsah
14 Mayıs 21:34
311
1

Şok Market Paramı İade Etmiyor!

Serkan
01 Mayıs 21:25
373
Şok Market Paramı İade Etmiyor!
Benzer Şikayet Yaz