Şok Marketler 'de Saygısız Personeller Var

Kaan Kaan03 Ağustos 11:15

Mehmet Akif Mah. **. İnönü Cad. No :** /** -B-C Küçükçekmece İstanbul. Mağazanız sanırım hiç denetlenmiyor, hatta uğramıyorsunuz bile, çünkü markette çalışan 2 bayan personelin hem üslubu Hem de davranışı aşırı itici ve lakayıt, gereksiz yere müşteriler ile samimiyet kurup boş muhabbet ediyorlar, ayrıca raf da 10 lira yazan ürün kasa da 20 TL oluyor, bahanesi de etiketi değiştirmeyi unutmuşuz oluyor. 

Ne olursa olsun müşteri haklıdır politikası yok, ayrıca sürekli sivil geziyorlar yaka kartı yok tshirt yok, sanırsın marketin sahibi o iki bayan ve market koskoca Şok Marketler zinciri değil de Kasaba da bir bakkal gibi letiliyor, ürünler karma karışık saçma sapan yerde ilgili yok yetkili yok mağaza müdürü yok, bayanlar her gün tripli, işinize gelmiyorsa buradan alışveriş yapmak zorunda değilsiniz diye cevap verip kasa da işlemimizi yapmıyor bay olan personele emrediyor işlemini yapın ben yapmayacağım diyor, yaka kartı olmadığından ismini bilmiyoruz, daha kilolu olan bayan. 

Hayatımda böyle bir market işletmeciliği görmedim, sırf bu bayan arkadaşlar yüzünden tepe 'de olan ** ve daha pahalı olan sitenin altında bulunan market daha kalabalık daha yoğun, cironuza bakacak olursanız veya mağazayı denetleyecek olursanız sorunun kalitesiz mahalle üslubu sürekli yan Yana aylak aylak sohbet eden iki bayan arkadaştan kaynaklandığını göreceksiniz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İsmail 06 Ağustos 08:25  

    Sok A101 Bim hepsi aynı...

  • profile-icon Tuğçe 05 Ağustos 22:32  

    Merhaba bende böyle bir durumla karsilastimheryere şikayet edeceğim sizin çocuk bulundumu son durum nedir

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler