07 Kasım
#12920626

Şok Marketler Çalışanın Ayıbı

Çırçır Mahallesi Güngören Caddesi üzerinde bulunan Şok market çalışanı ile ilgili bir şikayette bulunmak istiyorum. Dün akşam 08:50 civarında marketinize alışveriş için gittim oradaki erkek arkadaş saat 9 oldu bağıra bağıra kapatıyoruz. İçerdikler kasayı kapatacağım alamıycaksınız çabuk gelin gibi saçma sapan cümleler sarf edip başta ben ve oradaki müşterileri rahatsız etti. Ayrıca günlerdir ne zaman o markete gitsem kredi kartımın para puanını kullanamıyorum. Yine aynı mahallede diğer şok'a gittiğimde herhangi bir problem yaşamıyorum ve defalarca arkadaşlara böyle bir problem var hiçbir şok marketinde sıkıntı yaşamıyorum ama burda para puanınız gözükmüyor deniliyor artık bunu düzeltin dedim. Aynı şekilde perşembe akşamıda aynı sorun oluştu ve tekrarladım her seferinde aynı sıkıntıyı yaşıyorum orada bulunan galiba bayan saygısız bir şekilde gülüp yok ki görünmüyor dedi (kameralara bakarsınız dalga geçerek güldüğünü görürsünüz) kişilerin tavrından ve oradaki cihazınızın yapılması konusunda hassasiyetinizi rica ederim.

Davut Davut 1.223 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Davut08 Kasım

    Tarih olarak yanlışlıkla perşembe akşamı olarak belirtmişim. Durumu düzeltiyorum06.11.2019 Çarşamba saat 08:50 civarında meydana gelmiştir.

  • Şok Marketler Temsilcisi07 Kasım

    Sayın ilgili, Müşterimizin bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

Ziyaretçi Yorumları