18 Eylül 2018
#10919866

Şok Marketler Altıntepe Kasiyerinin Davranışı

Şok Altıntepe Şubesi'ndeki (Turyap yani) M** E** isimli kasiyer, bir ürünü iptal etmek istediğimde "yök iptal olmaz bu şimdi" diyerek işine aynen devam etti, ben ısrar edince öfleye pöfleye iptal etti. Sonrasında "fiş bende kalacak" dedi. Ben de "bir fıs kopyası çıkarın lütfen, aldıklarımın fişini istiyorum" dedim. "Olmaz çıkarmıyoruz fiş kopyası" dedi, ben yine ısrar edince; öflemeler püflemeler eşliğinde dan dun bir yerlere sinirle vurarak mağaza yetkilisini çağırdı ve fiş kopyasını bir saniye içinde yine "döver gibi" çıkarıp verdi.


Her şeyden önce aldığım ürünlerin fişini almak benim yasal hakkım olduğu için ve aksinin yasalara aykırı olması sebebiyle bu yaklaşım şekli bana çok yanlış geldi. Ayrıca bir mağaza çalışanının bütün sinirini bir müşteriden çıkarırcasına, ona hakkı olan bir şeyi söylediği için azarlar şekilde davranması hiç hoş değildi. Bu yüzden bu platforma yazmak istedim.
Neredeyse her gün alışveriş yaptığım marketteki diğer kasiyerlerin çok saygılı olduklarını belirtmeden geçemeyeceğim.

Ceyda Ceyda 4.076 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şok Marketler Temsilcisi19 Eylül 2018

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler