Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Şok Market Teslim Edilmeyen Ürün

Müzeyyen
13 Haziran 09:29
191

12.06.2024 tarihinde Şok Market mobil uygulaması üzerinden sipariş verdim, ancak siparişimdeki bir ürün teslim edilmedi, bilgilendirme yapılmadı ve ücret iadesi de yapılmadı. Siparişimdeki dondurmanın yumuşadığını gelen kuryeye söylediğimde, kurye araçlarında donuk ürün taşımaya uygun bölümlerin olmadığını söyledi. Durumu Şok Market müşteri temsilcisine ilettiğimde, donuk ürünleri mağazalarda değişim sağlayabileceğimi son derece kaba bir dille iletti. Daha önce de donuk ürünlerin erimesi ile ilgili firmaya şikayette bulunmuştum ancak hâlâ donuk ürün ve süt ürünlerini soğutucu bölmesi olmayan taşıma araçlarında taşıdıklarını gördüm. Şok Marketlerinin bu konuyu acil olarak çözmesi gerektiğini, müşterileri bu konuda mağdur edemeyeceklerini düşünüyorum. Teslim edilmeyen ürünlerin ücret iadesinin yapılmasını ve taşıma konusunda kesin çözüm bulmaları gerekir. Taşıma araçlarında soğuk hava bölmesi yoksa da donuk ürün, süt ürünü, tavuk ve et gibi kesinlikle sıcak hava ile temas etmemesi gereken ürünlerin satışının engellenmesi gerekir.

Şok Market Teslim Edilmeyen Ürün
13 Haziran 09:33 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Değerli müşterimiz, şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Teşekkür ederiz.

Müzeyyen
13 Haziran 13:56

Otomatik cevap 3 dakikada verildi ama hala konuyla ilgili bilgilendirilmedim, ücret iadem Dr. Yapılmadı. Tekrardan müşteri hizmetlerini aradım. Bekliyorum hala!

Müzeyyen
15 Haziran 10:11

Eskişehir bölge sorumlusunun aramasına ve hemen duruma çözüm sunacağını söylemesine rağmen hala ücret iadesi yapılmadı. Kısacası hiçbir çözüm sunmadılar. Hiç memnun kalmadım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Şok Marketler Online Alışveriş Şikayetleri

Şok Market Siparişi Göndermedi

Emin
13 Temmuz 19:18
-
Şok Market Siparişi Göndermedi

Şok Market Cepte Şok Uygulaması

Şeyda
13 Temmuz 15:02
106

Şok Marketler Bu Zaman Niye Üzüyor...

Bilal
12 Temmuz 18:33
40

Şok Market Sipariş İptali Yapmıyor, Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor!

Oğuz
11 Temmuz 12:04
13

Cepte Şok Siparişim Hala Elime Ulaşmadı

Ömer
10 Temmuz 19:11
133
Tüm Şok Marketler Online Alışveriş Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz