Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Şok Market Tarihi Geçmiş Ürün

profile
29 Mayıs
403

29.05.2023 tarihinde cepte şok üzerinden Mersin Yenişehir Menteş Şubesinden yapmış olduğum alışverişte "Algida Maraş usulü sütlü bol dondurma "aldım. Tarihi geçmiş ürünün üzerine 2. Bir etiket yapıştırıp, indirimli fiyattan satmak nasıl bir iş ahlakıdır? Dondurmanın içi buzlanmış olması sebebiyle Tüketim tarihini kontrol etme gereği duydum. Demek ki sizin politikanız bu şekilde. (insan sağlığını önemsememek ). Her zaman sizden alışveriş yapan biri olarak bundan sonra asla sizden alışveriş yapmayacağım.

Şok Market Tarihi Geçmiş Ürün
Şok Market Tarihi Geçmiş Ürün
Şok Marketler Logo
29 Mayıs 23:34

Değerli müşterimiz, şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Teşekkür ederiz.

Benzer Şikayetler

1

Şok Marketler Ayak Üstü Etiket Değiştirme

profile
23 Haziran
168

Az önce23 Haziran saat 15.00 da İnegöl Kozluca Yolu Akpınar Caddesi Ada evleri 1 sitesi altındaki şok marketten Mis marka 6lı dondurmayı elime alır almaz çalışan bayan diğer çalışan bayana etiketleri değiştir abi dondurmayı almadan dedi. Müşterinin eline alınca daha kasaya gelmeden etiket değiştirme...

Şok Marketler Kasada Çıkan Fiyat Farklılığı

profile
09 Haziran
143

Rulo kalp dondurma etiket fiyatı farklı kasada çıkan fiyat farklı 10 TL gibi bir fark var. O kadar bir büyük fark değil diye dalga geçiyorlar. Eskişehir Fevzi Çakmak mahallesinde bulunan Şok market ile ilgili sıkıntı sizler bu marketleri insanlarla dalga geçilsin diye mi açtınız acaba.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Şok Marketler Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 29 sa 43 dk
Benzer Şikayet Yaz