Şok Marketler ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şok Market Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor

523
İbrahim
İbrahim 30 Mart 16:14

Merhabalar. 2 hafta önce Şok market 'ten (İstanbul Beşiktaş akaretler şairler mağazası) bir ürün aldım. Ürün Pilsan ® Çocuk Masası Aktivitesiydi. Kutunun ağzı açıktı bizde içine bakmadan aldık. Daha sonra eve ® geldiğimizde kurmaya çalıştım ve kırık olduğunu tespit edip geri götürdüm. Bana mağaza görevlisi ürünü geri alamayacağını siz ürünü kontrol edip aldığımızı söyledi. Ben de ürünü incelemediğimi hatta görevli ile birlikte kolinin altı açıktı beraber bantladık ve 17.03.2023 Cuma Günü 17:00/17:22 saatleri arasını kamera kayıtlarından bakılıp ürünün kontrol edilip edilmediğini izleyin dedim. Daha sonra mağaza çalışanı iade hakkının 10 gün olduğunu size iade yapamayacağını onun yerine belirtilen tutar kadar alışveriş yapmamızı söyledi. İlk önce ürünü geri almıyordu şimdi iade olmuyor. Şok Marketlerin konu hakkında ilgilenmesini ve bu mağazadan da ürün alırken lütfen kamera açısının göründüğü yerlerden ürün alınmasını tavsiye ederim.

Şok Marketler Logo
Şok Marketler30 Mart 16:41

Benzer Şikayetler

profile
236
25 Nisan

Cepte Şok Siparişimin Eksik Ve Farklı Gramajlı Ürün Gelmesi...

25 Nisan 2023 saat 19 da verdiğim siparişim aynı gün saat 21.00 da eksik bir şekilde geldi. Ürünlerin arasında iki tane Banvit piliç yaprak döner olması gerekirken sadece bir tane geldi. Sadece bu da değil şokun uygulamasında döner 400 gram gözükürken bana gelen 300 gram.

profile
285
12 Nisan

Şok Marketler Personel İlgisizliği Yüzümü

Personel ilgisiz alakasız kullanılan tartı verildi. Neymiş personel alacakmış vazgeçmiş bana sorulmadan temasız ödeme yapıldı. Tartıyı denemem için pil satıldı tartının başkası tarafından kullanıldığını öğrenince geri iadesini istedim. Bu üründe iademiz yok denildi.

profile
19
06 Mart

Şok'tan Aldığım Sucuğun İçinden Kemik parçası Çıktı

Şok marketten almış olduğum sultan marka sucuktan kemik parçası çıktı. Dana sucuk olmasına rağmen bu nasıl oluyor dana ya piliç mi karıştırıyorlar. Herkes art niyetli olmuş. Maalesef bunun yetkililere bildirilmesini istiyorum lütfen ilgilenin. Bunu yaşamış olanlar var mı acaba benim gibi.

Şok'tan Aldığım Sucuğun İçinden Kemik parçası Çıktı
Şok'tan Aldığım Sucuğun İçinden Kemik parçası Çıktı
profile
104
03 Şubat

Şok Marketler Bol Böcekli Pilavlık Pirinç

Böceklenmiş Şok market pirinci 23 Ocak' da Şok market internet üzerinden alışveriş yaptım 1 paket baldo pirinç 1 paket pilavlık pirinç almıştım baldo olanı bitirdik biraz önce pilavlık pirinçten dolma içi hazırlayacaktım yıkamak için süzgece döktüm küçük bir böcek fark ettim paketi kontrol ettiğimde...

Şok Marketler Bol Böcekli Pilavlık Pirinç
Şok Marketler Bol Böcekli Pilavlık Pirinç
Şok Marketler Bol Böcekli Pilavlık Pirinç
+3
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .