Şok Marketler ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Neslihan sonucu yetersiz buldu

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Şok Market : Fazladan Yaptırılan Ödemenin İadesi

1.917
Neslihan
Neslihan 22 Aralık 2022 22:22
Şok Market : Fazladan Yaptırılan Ödemenin İadesi
Şok Market : Fazladan Yaptırılan Ödemenin İadesi
Şok Market : Fazladan Yaptırılan Ödemenin İadesi
+6

Şok market ODTÜ Şubesi'nden 20.12.22'de oğlum tarafından yapılan 70,25 TL lik alışverişte, temassız kart ile yapılan ödeme, ilgili personel tarafından (ödeme gerçekleşmedi denilerek) tam 7 defa tekrarlatılmıştır. Temassız banka kartı ile 6 defa, temassız kredi kartı ile 1 defa olmak üzere, toplamda 7 defa 70,25 TL çekim yapılmıştır.

Sonrasında, oğlumun arkadaşının kartı ile, başka banka pos'undan yapılan 8. Denemede ödeme alınmıştır.

EK'te (ilk 7 kart çekim işlemine ait) ödeme slipleri mevcuttur. Ayrıca, EK'te (8. Çekim ile) sonuçlanan alışverişe ait satış fişi vardır.

O günden bu yana, çalışan bilgisizliği nedeniyle fazladan ödediğimiz (70,25 TL X 7 adet) toplam 491,75 TL'yi geri almak için uğraşıyoruz. Bizden başka uğraşan da yok!

Sn... Şok market yetkilileri. Araştırın araştırın ama. Bu araştırma, 10 dakikalık bir iş. Çalışan hatası ya da bilgisizliği nedeniyle, ben bu kadar uğraşmak zorunda mıyım?

EK'teki belgeler, konuyu anlayıp çözmeniz için gayet yeterlidir. Dünyayı kurtarmıyoruz, basit bir iş!

"İlgili birimlere ilettik" demekle olmuyor. Çözüm istiyorum. Bizi uğraştırmaya hakkınız yok.

Şok Marketler Logo
Şok Marketler23 Aralık 2022 10:56
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
191
2 gün önce

Şok Marketler Şok Para İade Şakası.

Kredi kartıyla yapmış olduğum ödemeyi fiş vermediği için nakit olarak da aldılar. Karttan çekilmişse iade edileceği söylendi ancak 3 hafta geçmesine rağmen hala iade yapılmadı. Aradığımda onay bekleniyor deniliyor ve bu süre 2 haftayı geçti. 195 TL'lik bir onay için ne kadar düşünmeniz gerekiyor yaz...

Şok Marketler Şok Para İade Şakası.
profile
189
2 gün önce

Şok Marketler Tarihi Geçmiş Ürünü Değiştirmek İstemeyen Personel

Beylikdüzü, İstiklal Caddesi, Cumhuriyet Mahallesi beylife sitesi altında bulunan Şok market ten eşim tarafından alınan tarihi geçmiş mayonez küçük çocuğumun zehirlenmesine sebep oluyordu, tarihinin geçmiş olduğunu fark edince şikayetimi bildirdim, müdür olduğunu söyleyen sarışın bayan fiş istedi, y...

profile
171
2 hafta önce

Şok Market Ne Paramı Veriyor Ne De Satın Aldığım Ürünü

Şok market Atapark şubesinde kredi kartı puanımdan alışveriş yaptım. Kasadaki görevli fiş çıkmadı dedi, alışverişiniz geçersiz dedi. Bankadan ve online şubeden paranın kesildiğini gösterdim, görevli akşama biz fişi çıkartırız dedi. Akşama gittiğimde ise ne fişi verdiler ne de ürünü verdiler. Tüketic...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Ömer
Ömer
 

Hocam merhaba, aynı şubede aynı tarihte benzer olay benim başıma da geldi. Çözüm bulabildiniz mi, sizinle iletişime geçildi mi bu konuda?

Neslihan
Neslihan
 

Merhaba, Oğlumuz defalarca gitti sordu, standart cevap: "inceliyoruz" (! ) Biz de ailesi olarak, sürekli zorluyoruz. Görüşmeler yapıyoruz. Ama henüz sonuç alamadık. Kaldı ki, biz uğraşmak zorunda değiliz, Şok market çözmeli. Hızlı şekilde çözmeli, ama ne gezer! Düzgün bir Kurum için, çözüm 5 dakikalık bir iş. Bu işin peşindeyiz, halledeceğimizi umuyoruz. Ancak, yine de bu kayıt burada kalacak. Bunca uğraştırmanın bir sonucu olmalı.