23 Aralık 2015

Şok Mağazası Müşterilerine Poşet Vermiyor!

3 ayı aşkın bir süredir 7440 mağaza kodlu Bornova, Evka-3 Şok mağazası alışveriş poşetlerini saklıyor ve kasalara küçük şeffaf ekmek poşetleri konuyor. Sırt çantası ile gidilmediği zaman, bu poşetler taşıma esnasında yırtılıyor. Birkaç kez aldığım ürünlerin ağırlığına dayanmadı dayanıksız küçük poşetler.


Mağaza çalışanları yapabilecekleri bir şey olmadığını, kendilerine bu yönde talimat geldiğini söylemekteler. Bugün de yine büyük tartışma sonucu bir poşet alabildim kasa altından. Başka mağazalarında yaşanıyor mu bu bilmiyorum ama bu büyük şirketler mağazasının bir parçası olan şubedeki bu uygulamanın nedenini merak ediyorum ve yine sadece sizler aracılığıyla yanıt alabileceğimi umuyorum.

Eren 271 Okunma

Cevaplar

  • Eren02 Ocak 2016

    Şikayetten 1-2 gün sonra bir yetkili tarafından arandım. Böyle bir uygulamanın olamayacağı, çalışanların tutumlu olma politikasını yanlış anladığını ve bir daha olmayacağı söylenerek özür dilendi. Fakat o günden bugüne kadar hala aynı uygulama devam ediyor. Mağazada hala küçükler dışındaki diğer poşetler kasa altlarında saklı durumda ve istenmediği sürece kasiyerler verilmiyor. Rahatsızlığımı tekrar söyleyince mağaza sorumlusu ise beni arayan yetkiliden daha farklı konuşuyor. Koskoca Ülker grubu mağazası, çok ilginç. İlk fırsatta başka bir Şok mağazasına gideceğim, orada da aynı uygulama var mı merak ediyorum. İzlenimimi paylaşırım. Bu arada rahatsızlığım ve şikayetim hala devam etmekte.

  • Şok Marketler Temsilcisi23 Aralık 2015

    Sayın ilgili, Müşterimizin bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön