01 Kasım 2016

Şok İade Hakkında Yanlış Bilgi Verdi

19.10.2016 tarihinde Şok'tan Sinbo meyve sıkacağı aldım. Ama almadan önce burada çalıştırma imkanı var mı diye sordum. Çalıştıramayız eve götürün herhangi bir sorun çıkarsa geri getirin, hatta garantisini imzalamayayım geri alabileyim dendi. Eve götürdün ikinci sıkmadan sonra makine çalışmadı. Geri götürdüm çalışmadığını söyledim. Üst düzey yetkiliyi aradı, elektronikleri geri almıyoruz dedi. Alırken bana denilen konuşma ile geri verirken yapılan konuşma resmen güven kırıcı.


Mademki geri alınmıyor, market görevlisini niye haberi yok? Sevdiğim bir market olan Şok çok büyük bir güven kırıklığına uğrattı. Makineyi servise gönderdiler yapılmadan geri geldi. Halen mağaza almadım. Eğer sattığınız ürünün arkasında durmayacaksanız satışını yapmayın. Bizde kolay para kazanmıyoruz. 90 lirayıda çöpe atmaya niyetim yok. Gerekli yerlere başvurumu yapacağım. 100.yıl Şok Karabük.

Özlem 1.758 Okunma

Cevaplar

  • Şok Marketler Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın ilgili, Müşterimizin bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön