Şok Marketler ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özge sonuçtan hiç memnun değil

Cepte Şok Gelemeyen Kargo

756
Özge
Özge 28 Mart 16:07

Cepte Şok uygulamasından kargo ile gönderimi olan bir sipariş verdim 17 Mart tarihinde. Tahmini kargo tarihi olarak da 20 Mart yazıyordu. Ona istinaden değeri 1499 lira olan bir ürün sipariş verdim. Ertesi gün sipariş detayı sevkiyatta şeklinde oldu ve Sürat Kargo ® ibaresi kondu. Ama kargo bilgilerini eklemediler. Günlerdir haber yok. Şikayet yazdım, ürün gönderim süreci 15 gündür diye başlarından attılar. Alışveriş sayfasında böyle bir bilgi yok. Müşteriyi yanıltıyorlar resmen. Ondan sonra attığım maillere de cevap alamıyorum. Hayatımda böyle saçmalık görmedim. Ne müşteri memnuniyeti var, ne operasyon becerisi. Ürün sayfasına o zaman 15 gün süre sonra teslimat deyin de yanıltmayın. Hediye olarak aldık, alacağımıza bin pişman olduk. Lütfen artık şu sorun çözülsün! Yoksa her yere şikayet yazmaya devam edeceğim.

Gelişme
Gelişme

06 Nisan 15:09

Cepte Şok uygulamasından 17 Mart tarihinde 1499 lira değerinde kargolu ürün siparişi oluşturdum. Ürünü satın alırken sayfada Tahmini Kargoya Teslim tarihi olarak 20 Mart yazıyordu. Bugün 6 Nisan. Ve hala ürünüm teslim edilmedi. Daha önce de buradan bu konuyla ilgili şikayetimi yazmıştım. Şok market 10 gün teslim süreci diye cevap verdi, ondan sonra da asla cevap vermediler.

Buraya şikayetimi tekrar yazıyorum çünkü alışveriş yapacaklar tekrar tekrar düşünsün. Öncelikle en üst yönetiminden, müşteri temsilcisine kadar ilgisiz, müşteri memnuniyeti sıfır olan bir firma. Farklı mecralardan da hakkımı aradım, ama zahmet edip ilgilenmediler bile.

En son Müşteri Hizmetlerini aradığımda Mukaddes adlı temsilcilerinin kaba tutumuyla karşılaştım. Bana inserte bakıp alsaydınız orada 15 gün yazıyor diye ters cevap verdi, ben insert'e bakıp almadığım, direkt Cepte Şok uygulamasından satın aldığım bir ürün için insert taraması yapmak zorunda değilim. Ama siz bunu müşterinin ulaşabileceği bir yerde belirtmek zorundasınız. Ayrıca neden tahmini kargo tarihi 20 Mart yazıyorken, 15 gün teslimat dediklerini sorduğumda tahmini hanımefendi tahmini ne demek biliyorsunuzdur diye sesini yükseltti. Ayrıca telefonu suratıma kapatmakla tehdit edip, en son da bas bas bağırmasına insan gibi konuşun diyerek devam etti, ben de telefonu kapattım. Neden? Müşteri olarak hakkımı aradığım, çözüm istediğim ve artık bu muhatap olduğum insanların kalitesizliği yüzünden sesimi yükseltmek zorunda kaldığım için.

Hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti önemlidir. Siz önce hizmeti satarsınız, sonra malınızı satarsınız. Başka bir zincir market olsa, müşteri gergin sinirli dahi olsa Müşteri Temsilcisi yapıcı olmaya ve çözüm üretmeye çalışır. Müşteri Hizmetleri bunun için vardır, müşteriye ağzına geleni saydırmak için değil.

Ben bu süreci Tüketici Hakem Heyeti'ne elimdeki kanıtlarla ile birlikte ilettim. Sonuna kadar da gideceğim. Siz önce Müşteri ile ilişki nasıl olur, hizmet nasıl verilir bunları öğrenin. Ve ürünümü gönderin.

Şok Marketler Logo
Şok Marketler28 Mart 16:32
Özge
Özge28 Mart 17:00
Cepte Şok Gelemeyen Kargo

Şaka mısınız? Önce bir kere verdiğiniz cevaplar birbirini tutsun! Ayrıca ben siparişimi 17 Mart'ta oluşturdum. Bugün ayın kaçı hesaplayabiliyorsunuz değil mi!

Özge
Özge28 Mart 17:00
Cepte Şok Gelemeyen Kargo

Mail cevabınız

Özge
Özge29 Mart 14:56

Ya nasıl bir firmasınız! Tutarsız cevaplarınızın bedelini biz uğraşarak ödüyoruz. Bana kalıp cümleler değil çözüm üretin. Baştan sona kadar hatalısınız hala çözüm yok, üstelik ilgilenen bile yok. Kopyala yapıştır cevapları verip ortadan kayboluyorsunuz. Sizi her yere şikayet edeceğim. İnsanlar görsün hizmet kalitenizi.

Benzer Şikayetler

profile
209
04 Ocak

Şok Marketler Mağaza Müdürü Personele Davranışı

Ankara Betontaş Şok market şubenizde mağaza sorumlusu erkek personellerine gözümüzün önünde müşterilere çok kaba ve hakaret ederek konuşuyor kendisi dışarıda çay sigara içerken personelin bütün işlerini yapmasını bekliyor ve biz müşteri olarak kasa sırası çok bekliyoruz ve personel hiçbir şekilde ye...

profile
805
23 Ekim 2022

Şok Marketler Hafta Sonu Saat 8'de Ürün Sevkiyat

Sayın Şok Marketler yöneticiler Şok Marketler feyzullah mah. Serap cadde no 33 34843 İstanbul-Maltepe konu: ihbar-hafta sonu sabah saat 8. 00sevkiyat gürültü- uyandırıcı fazla ses hafta sonları cumartesi+pazar günleri saat 11.00'den önce sevkiyat yapmayınız! Mahalle olarak hastamız var+bebekler var ...

  • profile
1 Destekçi
profile
102
09 Eylül 2022

Şok Marketler Depo Sevkiyat Sorunu

Ben nakliye firmasında çalışıyorum şok depolardaki sorumsuz çalışan başka bir yerde görmedim. Depoya malzeme getiriyorum günlerce bekletiyorsunuz ihtiyacınız yok veya depolarda yeriniz yok neden ürün istiyorsunuz? Bu işi hakkıyla yapan Bim depolar bu işin nasıl yapıldığını binden öğrenin yazıktır gü...

profile
447
30 Temmuz 2022

Ürünleri Gebze Şubelerine Göndermeyen Şok Mağazaları

Bugün normalde mağazalarsa hazır olması gereken plaj sandalyesi, kamp sandalyesi gibi ürünleri sabahın 8.30'unda çıkıp 5 mağaza dolaşmama rağmen bulamadım. Şok mağazalarında sevkiyattan sorumlu kişi her kim ise neden Gebze'deki mağazalara ürün göndermeme konusunda bu kadar ısrarcı acaba? Belirtilen ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .