15 Temmuz 2015

Şok Marketin Çöpleri!

Altıntepe Şok marketin karşısındaki apartmanda ikamet etmekteyiz. Defalarca kendilerine rica edildiği halde marketlerine ait konteyneri kullanmak yerine gelip bizim apartmanın önündeki konteynere içinde çürümüş yiyeceklerinde olduğu akan kokan çöplerini zaman zaman sularını da yere akıta akıta yarısı çöpün dışında yarısı içinde kalacak şekilde atıyorlar.

Oluşan manzaranın çirkinliği bir yana yaz günü kokuşan çöplerini de biz çekmek zorunda kalıyoruz. Kendilerine söz söylendiği halde zerre değişik tavra girilmiş değil. Bir marketin tek amacı para kazanmak olmamalı çevreye ve kişilere de saygı gösterilmeli. Bu konuda duyarsızlık gösteren tüm yetkili ve çalışanlardan apartmanca şikayetçiyiz.

Hande 500 Okunma

Cevaplar

  • Hande18 Temmuz 2015

    Şok Market yetkilisi bir bayan tarafından arandım. Ertesi gün olması gerektiği gibi davranan şok çalışanları maalesef bugün itibariyle kendi önündeki konteyneri boş bırakıp tuhaf bir şekilde benim apartmanımın konteynerinin etrafını şokun çöpleriyle dolup taşırmışş. Bu saygısız tutumun bir gerekçesi olmalı... Anlamış değilim... .

  • Şok Marketler Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön