Şok Market Çalışanı Çok Kaba!

Mirşat B. |

Şişlide simitçi kahvesinin yanındaki şubeden bir kraker bir bisküvi ve bir su aldım. Uçağa yetişeceğimden elimde çanta vardı. Sudan bir yudum aldıktan sonra elim dolu olduğu için çantaya koydum bisküvi ve krakerle kasaya gittim. Suyu çantada unutmuşum sabah saatleri haliyle. Çalışan gözlüklü bir personel gelip kolumdan sertçe tutup köşeye çekerek su içtin mi doğru şöyle dedi.

Bende hatırladım o an suyun çantada olduğunu ve hatırladım çok pardon unutmuşum deyip ödemek için kasaya yönelirken yine aynı eleman kolumdan sertçe tutup köşeye çekerek bak seni şikayet edersem başın yanar vs. şeyler söyledi insanların içinde. Bir tane almış olmama rağmen kasada 4 geçildi. Acelem olduğundan uzatmadım.

Etiketler :

Kasa İşlem Hatası/Geri Ödeme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  18:14

  Sayın ilgili,

  Müşterimiz ile iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık.

  Saygılarımızla,

  Şok Marketler Müşteri Hizmetleri
  0 212 576 33 00

 • Mirşat B.
  23 Aralık
  17:00

  1 su aldım ve 4 su parası ödedim. Zaten sorun bu değil personelinizin o kadar insanın içinde öyle rencide edici bir daranışta bulunması. Ben hayatımda bu kadar küçük düşürülmedim. Altı üstü suyu çantada unuttum ve hatırladıktan sonrada ödemem, burdan almadım vs demedim. Şok markette hayatımın şoklarından birini yaşattınız bana teşekkür ediyorum.Neymiş çok fazla açık varmış falan. Banane kardeşim ya? Allah'ından bulsun dedim en başta o personel fakat dayanmadım o kadar rencide edildim sinirlerim bozuldu ki.