Şok Mağaza Çalışanları İlgisiz!

Muhammet Ali U. |

Sakarya/Hendek Şok marketinden alacak olduğum bisikletin kurulumu market yanındaki yetkisiz bisikletçiye yaptırılarak garanti kapsamından çıkmış bisikleti şahsıma satmak isteyen çalışanlarla alakalı oldukça sorun yaşamaktayım. Konuyla alakalı olarak mağaza müdürünü çağırdığımda ise aldığım cevap hayli şaşırtıcı oldu.

Sorumluluğundaki mağazayla sorun yaşayan müşterisine "şuan biraz işi var bitince gelecek" cevabı verdirten ve bozuk bisikletleri hiçbir yetkisi olmayan yerlere yaptırıp satmaya çalışan bir mağaza müdürü...! Şok market çağrı merkeziyle yaptığım görüşmeden sonara umarım sorun biran önce çözülür.

Etiketler :

Çalışma Saatleri Eksik/Kusurlu Teslimat Personel İlgisizliği Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ali U.
  29 Ekim
  13:19

  Sok marketler çağrı merkeziyle yaptığım şikayet görüşmesi üzerinden hayli zaman geçmesine rağmen hicbir sonuç alamadigimi belirtmek isterim. Bunu sizinle paylaşıyorum çünkü tüketiciyi ve kendi müşterisini hiçe sayan bu ve benzeri işyerlerinin bilinmesi ve toplumun artik bilinclenerek kendi müşterisine bile değer vermeyen işyerlerini tanıması. Herkese iyi günler..

 • Muhammet Ali U.
  25 Eylül
  15:35

  Umarım bu süreç fazla uzun sürmez. Çünkü bir çalışanımız yüzünden markanizin lekelenmesini ve bunu sahsimin yapmasını istemem. İyi çalışmalar.

 • 23 Eylül
  16:09

  Sayın ilgili,

  Müşterimiz ile iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık.

  Saygılarımızla,

  Şok Marketler Müşteri Hizmetleri
  0 212 576 33 00