22 Ocak 2014

Şok Elektronik Ürün İadesi Olmuyormuş!

Sayın yetkili;
Oğlum ve annesi bugün Aktüel ürünlerden olan Everest marka mouse almış. Ambalajını açtık ve bilgisayara taktık. Bizim el yapımıza hiçbir şekilde uymadı. Ortadaki teker çok fazla basık, tekere müdahale etmek biraz sıkıntılı.

Dolayısı ile ürünü hemen iade etmek istedik. Şok Mağaza yetkilisi Elektronik ürünlerde iadenin mümkün olmadığını söylemiş. Fakat satarken böyle bir kurallarının olduğunu hatırlatmamış. Hemen Şok müşteri hizmetlerini aradım, oradaki bayan da farklı bir şey söylemedi.

- 13 liralık bir ürünün iadesi için müşteriyi küstürmeye değer mi?
- Bu ürün bozuk çıkmış olsa idi o zaman ne olacaktı merak ediyorum.

Mustafa 222 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa27 Ocak 2014

  Çözüm odaklı bakış sıfır. Çözüm yok, bizim uygulamamız bu şekilde işine gelirse mantığı var. Bizim de bir çözüm yöntemimiz var. Bir düşünün, bir tek vatandaş marketlere ne kadar para bırakıyor?

 • Mustafa22 Ocak 2014

  Aldığınız bir ürünü 7 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz. Ama çoğu insan ürün değiştirme ya da iade etme sürecindeki teknik ayrıntılardan haberdar değil.

 • Mustafa22 Ocak 2014

  Lakin aynı evsaftaki diğer firmalar bu şekilde davranmıyor.

 • Mustafa22 Ocak 2014

  Çok güzel cevap olmuş. Çok teşekkür ederim.

 • Şok Marketler Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın ilgili, Müşterimizin tarafımıza ulaşması ile konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Şok Marketler Müşteri Hizmetleri 0 212 576 33 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön